reklama

Súťaž vo vyslobodzovaní osôb z havarovaných vozidiel ovládli hasiči z Trnavy

Parkovisku na Rybníkovej ulici v Trnave bol dejiskom 4. ročníka Krajskej súťaže vo vyslobodzovaní zranených osôb z havarovaných vozidiel. Organizátorom podujatia bolo Krajské riaditeľstvo HaZZ v Trnave pod záštitou predsedu Trnavského samosprávneho kraja.

O pohár predsedu Trnavského samosprávneho kraja bojovalo 9 družstiev z Okresných riaditeľstiev HaZZ Trnavského kraja, družstvo Nitrianskeho kraja, družstvo Trenčianskeho kraja a družstvo HZS Juhomoravského kraja – požiarna stanica Rosice.

Na 1. mieste sa umiestnilo súťažné družstvo z OR HaZZ v Trnave so ziskom 415 bodov, na 2. mieste súťažné družstvo z OR HaZZ v Nitre so ziskom 405 bodov a na 3. mieste súťažné družstvo z OR HaZZ v Novom Meste nad Váhom so ziskom 402 bodov.

Informácie poskytla hovorkyňa KR HaZZ v Trnave Júlia Kedrová.

hasici-sutaz-1

hasici-sutaz-2

hasici-sutaz-3

Foto: KR HaZZ Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 22. septembra 2015 20:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

Napíš komentár

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.