reklama

Rádio Bunker hľadá nadané kapely. Spúšťa hudobnú súťaž autorskej tvorby HUMBUnKer

Sprostredkovať nadaným hudobníkom, ktorí produkujú vlastnú autorskú tvorbu možnosť realizácie profesionálnej audio nahrávky s kvalitne spracovaným videoklipom a zabezpečiť plnohodnotnú verejnú prezentáciu výsledného produktu je cieľom projektu HUMBUnKer, ktorý pripravuje neziskové online Rádio Bunker.

“Projekt nie je určený pre hudobné zoskupenia, ktoré sú už dostatočne prezentované a známe, ale má zámer objavovať nových talentovaných interpretov hlavne menšinových žánrov,” pripomína manažér a koordinátor Rádia Bunker Ján Sivák.

Súťaž hudobných skupín HUMBUnKer je zameraná aj na zviditeľňovanie a propagáciu hudobných zoskupení, ktoré majú len malú šancu byť prezentované v komerčne orientovaných médiách.

humbunker

Medzi podmienkami účasti sú prihlásenie najmenej šiestich vlastných autorských skladieb, ovládanie nástrojov na veľmi dobrej úrovni, nepoužívanie nahratých samplov, ale výhradne skutočné použitie každého hudobného nástroja, do súťaže nebudú zaradené skladby, ktoré šíria nenávisť či xenofóbiu.

Verejné hlasovanie bude spustené prostredníctvom Facebooku v období od 1.mája do 31. mája 2016.

“Víťaza verejnej ankety v nedeľu 12. júna pozveme do Rádia Bunker, kde sa uskutoční živá nahrávka a jej verejný prenos prostredníctvom streamu Rádia Bunker,” uviedol J. Sivák.

Viac informácií o projekte nájdete vo FB udalosti:
www.facebook.com/events/1318465098180445

Prihlasovanie kapiel do súťaže prebieha prostredníctvom e-mailu s hudobnou ukážkou a profilom kapely – posielajte na: humbunker@godot.sk

Ulož ako PDF
Napísal 30. apríla 2016 8:33. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

Napíš komentár

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.