reklama

Radnica hľadá firmu na prevoz, montáž a demontáž stánkov, ako aj ďalšie služby. Zmluvu chce podpísať na štyri roky

Mesto hľadá firmu, ktorá bude počas štyroch rokov poskytovať služby súvisiace s prepravou, montážou a demontážou drevených predajných stánkov vrátane ich príslušenstva a ostatného mobiliáru.

Mesto Trnava zverejnilo výzvu na predkladanie ponúk na viaceré služby a úkony. Zmluvu s prípadným dodávateľom chce uzavrieť na obdobie 4 rokov.

Predpokladaná hodnota zákazky je 199 000 eur s DPH.

Ilustračné foto

Trnavská radnica požaduje oceniť nasledovné úkony: – naloženie, vyloženie, montáž, demontáž pôvodných drevených stánkov vrátane prepravy v rámci Trnavy , naloženie, vyloženie nových drevených jednostánkov/občerstvovacieho stánku/prístrešku vrátane prepravy, naloženie, vyloženie nových drevených dvojstánkov vrátane prepravy, naloženie, vyloženie a prevoz ostatného mobiliáru vrátane prepravy, preprava drevených stánkov a mobiliáru v prípade prevozu mimo mesta Trnava, pohotovostná služba montéra/údržbára počas Tradičného Trnavského jarmoku a Adventných trhov, pohotovostná služba elektrikára počas Tradičného Trnavského jarmoku a Adventných trhov, práca montéra/údržbára, práca elektrikára.

V zozname výrobkov a zariadení, ktoré sú súčasťou požadovaných služieb a súvisiacich úkonov, nájdeme okrem iných 38 drevených nedemontovateľných jednostánkov, 10 drevených nedemontovateľných dvojstánkov, 2 nedemontovateľné stánky pre občerstvenie, 165 záhradných stolov, 353 záhradných lavíc, 79 bufetových stolov, 37 oceľových zábran, 5 párty stanov, 38 stánkov z PVC, 12 drevených stolíkov a 6 prístreškov, latkový plot, betlehem, 7 prenosných toaliet, 43 mobilných plotov, 57 rozvodných skríň, či 51 vodových ventilov.

Lehota na predkladanie ponúk trvá do 20. augusta 2018.

Ulož ako PDF
Napísal 3. augusta 2018 8:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

76 komentárov pre “Radnica hľadá firmu na prevoz, montáž a demontáž stánkov, ako aj ďalšie služby. Zmluvu chce podpísať na štyri roky”

 1. 1
  ? says:

  Mám pocit, že tieto aktivity chcelo mesto robiť vlastnými silami. Keď vypovedávali zmluvu ohľadom vianočných trhov, tak to bol jeden z argumentov. Ak sa mýlim, opravte ma.

 2. 2
  juraj says:

  Takýchto prípadov je oveľa viac, reči reči a len reči a kritika, všetko ro svojich rúk sa nejako nedarí

 3. 3
  Andrej says:

  Toyo je cisty amaterizmus…skuste brnknut Novotnemu, mozno vam to uskladni za tu cenu, co zarobil na trhoch a este sa na vas zasmeje. Chlapci z radnice: niekedy je menej viac

 4. 4
  Súťaž says:

  Mám po starom otcovi rebrinák / rebrinový voz / na ktorom vozil slamu a ešte pojazdný fúrik. Môžem sa prihlásiť do súťaže.

 5. 5
  alenka says:

  A nemohla by som ich za 20 000 nechať 4 roky na mieste?

 6. 6
  Gaboo says:

  Jedna firma stánky skladuje, druhá ich bude prevážať.
  To už kde sme? Toto je správa verejného majetku?
  V súkromnej firme by takéto bačovanie bolo zrelé na kompletnú výmenu organizátorov takéhoto nezmyslu.
  Obyčajná gubernia.

  • 6.1
   kosec says:

   Správne Gaboo 10.11. HO aj s jeho poskokmi vymeníme
   Nevedia ani pokosiť 2 ha na Kalvárii a ty by si chcel celé mesto

   • 6.1.1
    Mišurko says:

    Presne tak. A doplním: na Družbe vybudovali závlahový systém, ktorý som videl striekať len raz – deň po namontovaní. Kocúrkovo.

    Budovanie cyklochodníka na Hlbokej: cyklochodník je širší ako chodník pre peších. OK, ale dva kočíky oproti sebe sa nevyhnú. Kocúrkovo.

    10.11. to chce fakt výmenu.

    • 6.1.1.1
     OK says:

     Nie je tam nahodou kvapockova zavlaha? Ta kvapka mame ju na zahrade , keby striekala tak v tomto horku je vsetko zachvilu spalene…btw super travnik na stadione tiez nevyzera dobre , to tu bolo reci ze keby sa onho staralo mesto tak je na tom zle…

    • 6.1.1.2
     Juraj Fuzák says:

     Laskavo neklam dobre? Ani po namontovani to nestriekalo ani raz. A vies preco je tam teraz kazdy vecer ovela chladnejsie ako v celom okoli a trava je mokra? Lebo Soros ma taky pristroj na ovladanie pocasia a Kiska sa u neho ako fanusik LT prihovoril aby kazdy vecer poslal jeden mrak na tu plochu sa vyprsat.

     • 6.1.1.2.1
      Závlahy says:

      Videl som to striekať. Minulý rok. Bolo to večer a striekalo to až na chodník.
      Pán poslanec, vy všetko neviete. Vymýšľate si. Aká kvapôčkova závlaha???
      Tento rok som to už nevidel striekať.
      Na jednej časti trávnika sú búdy a jazdia tam kamióny ohľadom zatepľovania. Kto ich tam pustil? Tušíte o tomto niečo? Nezničili tie kamióny aj závlahy????

      • 6.1.1.2.1.1
       Juraj Fuzák says:

       jj, minuly rok to striekalo, presne tak. Prave preto je je vsade kde niesu zavlahy trava sucha a tam je zelena…

       • 6.1.1.2.1.1.1
        says:

        Kedy to zo striekania prerobili na kvapôčkovu závlahu?

       • 6.1.1.2.1.1.2
        Palko says:

        Strieka to aj tento rok, ale v nejakom divnom casovom harmonograme a nie vo vsetkych zonach. Takze cast celej plochy je zelena, cast je uplne sucha (smerom k skole). Vlani fungovali vsetky zony.

      • 6.1.1.2.1.2
       Slepota says:

       A z čoho je potom večer mokrá tráva? ?Vidieť ich asi nemusíš. Ty chceš niekomu zakázať zateplit cinziak? Keď niekto niečo pokazí, zničí, tak si to aj musí opraviť.

       • 6.1.1.2.1.2.1
        says:

        Kedy to prerábali? Neodvádzaj debatu od pointy. A nepodsúvaj svoje myšlienky niekomu druhému. Nikomu tu nikto nezakazuje zateplenie.
        Demagóg zapráskaný. A to som slušný!!!

   • 6.1.2
    kazisvet says:

    Hlavný problém je, že PB nevie nič riadiť a dotiahnuť do konca – je neschopný a nevie komunikovať.
    Komunikuje len so svojím iphonom a zvyšok necháva na primitívne príspevky JF – najnovšie je akože vtipný. Keďže sa od JF nedištancuje je presne taký istý.

  • 6.2
   tictac says:

   Presne tak, za vladykdh-smer, by to vsetko robila jedna spriaznena firma a bolo by dobre aj našim aj firme a trnavaci nech aj zdochnu

 7. 7
  jano says:

  Takto je to aj zo zeleňou, jedna strihá , druhá listie, tretia upratuje. štvrtá suché stromy, vytrhnutú dopravnú značku v Modranke nemá kto opraviť /dôležitú/ ani za 3 týždňe či mesiac

  • 7.1
   Labakan says:

   Tá firma má zameranie na veľké akcie. Teraz finišuje na labyrinte Hlboká. Ani dve havárie pomerne vážne na križovatke Fándliho- Paráková ich nedonútia k drobným opravám v požadovanom čase povedzme týžden.

  • 7.2
   Džupet says:

   Našli si svoj Nový Jupet.
   Nič sa nezmenilo.

 8. 8
  sisa says:

  S tým rozdielom , že Jupet opravoval DZ ihneď maximálne za jeden deň, firma CS vyhrala súťaž tak robí ako robí, môžete sa milý Džupet prihlásiť bude sa určite vyhlasovať opäť.

 9. 9
  Feri says:

  Pan Brocka, co ma znamenat ten chodnik na Hlbokej? Kto schvalil tak uzky chodnik pre pesich? Ja som zvedavy, ked pojdu dve baby s kocikmi oproti sebe, asi sa preskocia :) :) :) nechapem, hlavne, ze je ciarka – vybavene!

  • 9.1
   tictac says:

   Predpokladám, že ho schválil vačší odborník ako ty, pretože tade chodí minimum ľudí. Mňa by zaujímalo, prečo tam nebol chodník za zlodeja Butka

   • 9.1.1
    Tom says:

    Predtym tu plakal ze tade nikto nechodi a teraz zas ze budu pomaly zapchy :D

   • 9.1.2
    Starý says:

    Ani cyklisti!!! Keď na niekoho povieš, že je zlodej a keď nemáš dôkazy, tak to je sila. Ale ty asi môžeš všetko. LT, PB, JF

   • 9.1.3
    Feri says:

    :) trafena hus zagagala… normalne som sa opytal, je na tom nieco zle?

    Ok, takze tadial chodi podla teba minimum ludi? Tak preco sa tam ten chodnik robi, bude tadial chodit viac ludi? Sa pozri co pises, ved ty vlastne hejtujes Brockovu robotu teraz :)

    A teraz musim porozmyslat /asi viac ako ty?/ ten chodnik tam teda vobec nebol za ziadneho primatora? Teraz ho postavili? Ludia chodili po Hlbokej asi po ceste.

    Snazil si sa – nevyslo!

   • 9.1.4
    OK says:

    Odborne komunikovat na tejto diskusii? Si sa teraz prebral z hybernacie? Koho sa tu normalne chces nieco opytat sak toto je anonymna diskusia . Ked chces odbornu odpvoved napis mail cloveku od ktoreho chces odpoved.

    • 9.1.4.1
     Mentol says:

     Toto je diskusné fórum pomenujme to napr. diskusné fórum občanov mesta celého spektra, ktorý takýmto spôsobom vyjadrujú svoje názory, postrehy, námietky … atď. A ak tu niekto hodí nejakú otázku k tomu alebo onomu projektu a pod. tak keď už odpovedáš tak odpovedaj aspoň k veci a ak nevieš tak neodpovedaj ako majster sveta čo všadze bol a šecko ví a hlavne opäť komunikuj kultivovane prípadne aj humorne ale potom aspoň používaj inteligentný humor.
     Zas : prebral si sa z hybernácie ? a potom ďalšie perly ducha, ktoré sa tu v diskusiách používajú patríš do blázinca,navštív chocholouška. a pod.

   • 9.1.5
    Strachan says:

    Za Butka tam nebol chodník??? Ty si čo za ******? A ludia vtedy lietali po Hlbokej, ci ako?

    • 9.1.5.1
     Mentol says:

     Idiot si tu jedine Ty.
     Hlboká ulica ma dve strany. Tá od križovatky Bučianska tzv. popod hradby nikdy relevantný chodník pre chodcov nemala. Chodník bol na opačnej strany, kde je bytová zástavba.
     Čauko *****

     • 9.1.5.1.1
      micro says:

      A to asfaltové popri ceste, čo teraz prerábajú na cyklochodník bolo čo?

     • 9.1.5.1.2
      Aha ha says:

      Mentol, tebe chýba predpona „de-„.
      Vzhľadom k tomu, že nevieš o x- ročnom asfaltovom chodníku na Hlbokej, predpokladám, že nevieš čo je predpona.
      Takže napíš De a vzápätí mentol. Urobíš z toho jedno slovo. No a to presne si. Nabudúce sa láskavo neopekňuj, nerob zo seba niekoho iného. Pekne krásne sa pomenuj aj s predponou.

 10. 10
  Tom says:

  Na Lt a Brocku to tu citam stale a to sa neozves ze ?

  • 10.1
   Mat says:

   Večer poumývam Trnavu, popolievam lúčne porasty, keď už
   tak strašne šetríte na polievaní s kropičkami, zmývaním ciest
   a zalievaní vysadených stromčekov, aby ste mali na papaláške
   rozhadzovanie našich ťažko nadobudnutých peňazí. A pripravujte
   si predvolebnú kampaň. LTT a OĽANO.

   • 10.1.1
    Koumák says:

    Trnavskí mestskí vedci výskumali, že polievanie ciest je zbytočné. Dokonca to nepríjemne zvyšuje vlhkosť.
    To, že sa tým ochladzuje cesta, predlžuje sa jej životnosť, odplavuje sa prach (TT patrí medzi najzaprášenejšie mestá v SK), schladzuje sa okolie, to je „nyšt“.
    Odporúčam trnavským koumákom, aby sa s tým išli pochváliť do sveta. Nech všetci vidia, čo sa v TT vyskumalo.

    • 10.1.1.1
     mamuty počujte says:

     Už išli sa pochváliť do cudziny. Volajú sa Brovce a primátor to má na insta story. Som sa pozvracal. Išli na zápas toho Spartaka, ktorého štadión pán primátor zažaloval? Služobných ciest za športom nejako pribudlo!

     • 10.1.1.1.1
      Juraj Fuzák says:

      No a este nam daj nieco o krysach s bradou a zamietnutych dvoch milionoch na akademiu :D Ja osobne mam po europe pochodenych tolko zapasov ze tebe sa to ani nesniva ty chvalenie v cudzine. Okruh ludi co siria tieto bludy toho nechutneho klamara je velmi uzky, takze sa mozes kludne podpisat nabuduce.

      • 10.1.1.1.1.1
       Skoda Vás pán JF says:

       Škoda, že nechodíte po Európe služobne kvôli Trnave. Ak chodíte na futbal, nemálo to napovedá o Vašom intelekte. Skúste do TT priniesť kapitál zo zahraničia napríklad

       • 10.1.1.1.1.1.1
        Juraj Fuzák says:

        Na to nemam intelekt…

        • 10.1.1.1.1.1.1.1
         Tom says:

         To to bude sam mamut poskok juniora podla vyjadrovania. Tupe tlste hovado

        • 10.1.1.1.1.1.1.2
         Fanusik says:

         Ale mate pan poslanec, mate intelekt, pan co to napisal Vas urazil. Praveze mate, ale nechali ste sa zviest panom P. Brockom na uplne blbu cestu. Prineste investorov ako KDH, dajte ludom rozvojove impulzy ako dal primator Bosnak, skuste sa naucit s niekym spolupracovat, pritiahnite investicie (a je jedno ci je to stadion od Vlada Poora) a nekradnite pri tom vsetkom. Potom Vas budem volit, ako LTT opatovne a velmi rad. Ja az zufalo cakam, ze konecne Peter Brocka zacne nieco robit – take to velke, co som od neho cakal. Doteraz privela PR svojej osoby na moj skromny vkus. Mozete sa na anonymných diskuterov hnevat kolko chcete a casto mate pravdu. Ale aj oni maju, nie raz. Ak ste boli na futbale, boli ste, ak to bola sukromna cesta za Vase peniaze. Ak nie, je to zle. Pozravujem Vas a drzim Vam palce, Frantisek, Kopanka, 53 rokov, strojny inzinier.

         • 10.1.1.1.1.1.1.2.1
          Mary Ann says:

          Áno, ide zlou cestou, toto som dnes objavila a bola som nepríjemne prekvapená, pozrite sa: https://pravdaotrnave.wordpress.com/2018/08/08/brocka-vysadil-tulipany-za-30-tisic-eur-kvitli-tri-dni/. Nemám sympatiu k antikampaniam, ale 30 tisíc je naozaj priveľa.

          • 10.1.1.1.1.1.1.2.1.1
           storm says:

           Mary, toto si nemala, okamžite sa z teba stal poorov lokaj :) Za chvilku sa ozvu brobojovnici :)

          • 10.1.1.1.1.1.1.2.1.2
           dan says:

           To je akože škandál?Bože…Pravda o Trnave-Kopúnkovo

          • 10.1.1.1.1.1.1.2.1.3
           Juraj Fuzák says:

           Vydavat Kopunkovi hnoj v tlacenej podobe sa zrejme sponzorovi neoplatilo, tak sme presli do online verzie. Neviem sice ci aj toto pise ten hlupak hlupy, ale rukopis to ma velmi podobny. Je to level niekde medzi juniorom a Kopunkom co je prekliate nizko. Mimochodom, tie tulipany kvitli podla mna len den 🙈🙈😂😂 Brazilian likes approved 👍👍👍

         • 10.1.1.1.1.1.1.2.2
          Juraj Fuzák says:

          “a nekradnite pri tom vsetkom” znamena ze mate informacie ze ja kradnem? Alebo som to zle pochopil?

          • 10.1.1.1.1.1.1.2.2.1
           Fanusik says:

           Naopak pan poslanec. O Vas mam dobru mienku, co o viceprimatorovi T. Pekarcikovi neviem povedat. Zle ste ma pochopili, ja Vam fandim. Vy sa nefotite s tulipanmi… :) Pekny vecer prajem a prijemne leto Vam aj Vasej rodine.

          • 10.1.1.1.1.1.1.2.2.2
           Juraj Fuzák says:

           Neviem ake informacie mate o Pekarcikovi, kludne sa mozme aj stretnut a ozrejmit si ich :) Informacie o tom ze kradne alebo dokonca ze ho zobrala NAKA (co si uz mimochodom overovali aj zufali novinari z bulvaru 🙈🙈) samozrejme niesu pravdive. Siri ich opat jeden a ten isty clovek, respektive jedna particka. V online priestore im pomaha napriklad jeden fetak co predava stocene auta, nepricetny hlupak, uplne idealny kanal na sirenie takychto nezmyslov. Neverte reciam…

         • 10.1.1.1.1.1.1.2.3
          dan says:

          František akože strojný inžinier čo mal Bročka ukradnúť?Akých investorov pritiahol Bošnák?Nesnívaj a netáraj!A neklam!!!

      • 10.1.1.1.1.2
       ?? says:

       Nechodíš náhodou aj na wrestling?

     • 10.1.1.1.2
      ?? says:

      Tĺčik štadión nikto nezazaloval. Ale to s vycapnikom nepochopíš. Porkoovce už stratili aj rozum….D

      • 10.1.1.1.2.1
       Rozum stracate says:

       Rozum stratil kazdy, kto sleduje PB ako ikonu. Ten mlady muz je nebezpecny. Najnovsie nam kaze ako na to http://pripravenisluzit.sk/… Progresivci su zlo. Liberalne krestanstvo? Oxymoron. Peter Brocka nesmie pokracovat. Tu uz nejde o Poora ale o to, ze verejny priestor zamoruje nie vynimocnost, ale oportunizmus pane. Neurazajme, ale skusme byt v komentovani kvalifikovani.

    • 10.1.1.2
     Mat says:

     Po štvorročnom papalášskom užívaní si našich finančných prostriedkov
     nám nezostalo ani na základné činnosti mesta ako je čistota a zdravé
     životné prostredie, takže ľudia, pri voľbách treba rozmýšľať.

     • 10.1.1.2.1
      OK says:

      Najvacsi odbornik na cistotu a zdrave zivotne prostredie bol byvaly spravca zimaku to co tam zanechal to nevideli ani na luniku…a bude to aj expert na setrenie s vodou…niekolko rokov by sa zavlazila cela tt tym co tam minul a potom si zdroj zakopal radsej…

      • 10.1.1.2.1.1
       Terka says:

       OK až si nepamätáš to boli prvé činnosti, ktoré ste redukovali. Jarné a jesenné vyhrabávanie lístia a trávnikov, kosenie, zimný posyp ešte v máji na námestí, takže zdravé životné prostredie pre občanov mesta je vaša priorita.

       • 10.1.1.2.1.1.1
        Lístok says:

        Úbohá Terka sa zas ozvala?Alebo ako sa vlastne voláš? Už sa s tým listím nestrapnuj.V Stefe a FCC sú riadiaci ľudia a nie určite od Brocku. A to ja na nich nenadavam,lebo stačí si zavolať do Stefe alebo FCC a zistíš že to jednoducho nestihnú spraviť všetky ulice naraz.Nebuď ako Martinko,ktorý plakal ako malé rotmazlané dieťatko keď v Trnave napadlo trošku snehu. Užívaj si zapadnuté slniečko.

       • 10.1.1.2.1.1.2
        OK says:

        Ja som nic nevyhrabaval a nejake listy su mi na haku ale ked niekto skladuje cpavok v meste lebo je lakomy ho dat tam kam patri tak to je obrovske riziko nie tie tvoje listocky ty traged v zenskom mene…

        • 10.1.1.2.1.1.2.1
         slavia says:

         Peter a bol si pozrieť aj psíkov na Slávii cez víkend? Cítil si sa tam dobre? Tie davy ľudí…

    • 10.1.1.3
     Vedci says:

     V TV beží taká súťaž, kde sa otázky obyčajne začínajú slovným spojením, že „americkí vedci zistili…“
     Už by mohli jednu otázku zahájiť spojením „trnavskí mestskí vedci zistili, že …“.
     Dobrá reklama pred voľbami, nie?

 11. 11
  Vďaka says:

  No konečne spravíš niečo pre Trnavu.Ďakujeme.

 12. 12
  KRTO says:

  zdravý rozum bude volit Bročku a ludi okolo neho.Ten chlap spravil pre TRNAVU velmi vela a ešte aj spraví. Všetci ostatný možu slubit aj metro alebo gondole po Trnávke ………….na to mysliacich ludi už nechytite……………už ste tu dlho vladli a ……. z toho

 13. 13
  sprava says:

  Krtko,tvoj svet je pod zemou,slnko ti škodí a že teraz pripeká. Tak to nechaj tak s tým zdravým rozumom.

Napíš komentár

reklama
Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.