reklama

Bude na privádzači pri Modranke nová obchodná zóna?

V polovici roka odsúhlasil mestský parlament aktualizáciu Územného plánu mesta Trnava v lokalite diaľničného privádzača pri Modranke na žiadosť investora, ktorý plánuje vybudovať v priestoroch medzi diaľnicou D1 a cestným mostom pri Modranke novú zónu obchodu a služieb. Vlastník pozemkov v katastrálnom území Modranka všeobecne formuloval zámer „vybudovať na uvedených plochách zariadenia a areály v oblasti podnikateľských aktivít, komercie a služieb, ako aj aktivít v oblasti turizmu a cestovného ruchu regionálneho významu“.
Aktualizovaný Územný plán mesta Trnava povoľuje budúcemu developerovi na danom území realizovať napríklad výstavbu obchodov, športovísk, stravovacích zariadení, nevýrobných služieb a nezávadných výrobných služieb pre obyvateľov mesta a regiónu, objektov administratívy a podobne.
Naopak, za neprípustné považuje územný plán napríklad hlučné či prašné výrobné činnosti, zariadenia výroby, skladov a zariadenia dopravy, samostatných reštauračných komplexov a hotelových zariadenií, a podobne.

Ulož ako PDF
Napísal 2. septembra 2007 23:02. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.