reklama

Retail Park ASKO možno rozšíri ponuku obchodov na Vodárni

V štádiu posudzovania dotknutými inštitúciami je pripravovaný projekt nového nákupného centra RETAIL PARK ASKO na Veternej ulici v Trnave. Podľa našich informácií má na celkovej ploche 8000 metrov štvorcových vyrásť prevažne jednopodlažné centrum s ponukou nábytku, bytových a kancelárskych potrieb, doplnkov, elektrospotrebičov a ďalších produktov. Hlavným užívateľom obchodného centra bude spoločnosť Tesco Stores SR, predpokladaná výška investície je 100 miliónov korún. „Svojou povahou bude tento projekt zaradený medzi veľkopriestorové obchodné centrá. Pôjde o samostatne stojaci objekt, jeho súčasťou bude 184 parkovacích miest, z toho 14 pre imobilných návštevníkov centra,“ uvádza sa v projektovej dokumentácii.
Retail Park Asko doplní ponuku susediacich obchodných centier Tesco, Arkádia, Nay, Elektromax, Kaufland a Lidl. Nové centrum bude situované medzi parkovacou plochou Tesca a ovocným sadom v okolí vodárenskej veže na dosiaľ nevyužitej poľnohospodárskej ploche. Investor odhaduje, že v jednotlivých prevádzakch nájde prácu približne 60 ľudí. Predajná plocha Retail Parku Asko bude 4500 metrov štvorcových, výstavná plocha ďalších 1650 m2, celková výška stavby nepresiahne 11,5 metra.

Ulož ako PDF
Napísal 6. septembra 2007 22:55. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.