reklama

Vedľa Parnasu v Bielom Kostole chcú realizovať 34 nových rodinných domov

podolkyV susedstve novej obytnej lokality Parnas v Bielom Kostole, kde v priebehu ostatných troch rokov postavili dva samostatné obytné domy, do ktorých sa práve v minulých týždňoch nasťahovali prví majitelia, ako aj ďalších 72 rodinných a bytových domov pre zamestnancov automobilky Peugoet Citroen, je naplánovaná ďalšia výstavba.
Súkromná spoločnosť chce realizovať na ploche niekoľkých hektárov výstavbu 34 rodinných domov v lokalite Podolky. Navrhované rodinné domy sú samostatne stojace, ale aj v klasickej radovej zástavbe. Veľkosť ponúkaných pozemkov v cene dva a pol tisíca korún za meter štvorcový sa pohybuje v rozmedzí od 3,5 do 10 árov.
Podľa informácií zverejnených na internetovej stránke realitnej kancelárie, ktorá domy a pozemky v Bielom Kostole ponúka na predaj, je začiatok realizácie inžinierskych sietí naplánovaný na november 2007.

Ulož ako PDF
Napísal 29. októbra 2007 23:42. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.