reklama

Pred Vianocami dokončí mesto rekonštrukciu budovy s 24 nájomnými bytmi

malzenicka1Začiatkom júla tohto roku začali stavebné práce rekonštrukcie mestskej budovy na Malženickej ceste v areáli letiska. Projekt obnovy jednoposchodového objektu získala pod patronát Správa mestského majetku. „Investorom projektu v hodnote bezmála 7 miliónov korún je mesto Trnava. Vďaka rekonštrukcii vznikne v objekte celkom 24 bytových jednotiek nižšieho štandardu, z nich 22 bude jednoizbových a 2 dvojizbové,“ informoval riaditeľ SMM Ing. Ľubomír Krajčovič.
Stavebné práce budú podľa predpokladov ukončené v polovici decembra tohto roku. O nakladaní s bytmi – a teda aj o tom, kto a za akých podmienok sa do nich nasťahuje, rozhodne mesto Trnava pravdepodobne už na decembrovom zasadnutí mestského zastupiteľstva.

Ulož ako PDF
Napísal 26. novembra 2007 23:15. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.