reklama

Ako bude vyzerať nová obytná lokalita Zátvor II. v Trnave?

Mesto Trnava zadalo na základe rozhodnutia mestského zastupiteľstva vypracovanie Urbanistickej štúdie obytného súboru na sídlisku Zátvor II. situovaného medzi HM Tesco a budúcim severným obchvatom.
Poslaneckým zborom schválená štúdia rieši zmenu funkčného využitia územia z pôvodne navrhovanej výstavby rodinných domov na obytné domy so stovkami nových bytov.
Budúca obytná zóna rieši výstavbu bytových domov maximálne do výšky ôsmeho nadzemného podlažia s prípustnými funkciami ako sú zariadenia obchodu, verejného stravovania a nerušiacich nevýrobných služieb pre obyvateľov územia.
Urbanistickú štúdiu vypracovala spoločnosť Ekopolis, obstarávateľom je mesto Trnava.

+ Súvisiace články

· Na sídlisku Zátvor za Tescom bude možné postaviť až 1600 nových bytov

Ulož ako PDF
Napísal 22. septembra 2008 1:10. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.