reklama

Primátor Š. Bošnák vystúpil z funkcie člena predstavenstva FC Spartak

Primátor mesta Trnava Štefan Bošnák abdikoval na svoj post člena predstavenstva FC Spartak Trnava, a.s.
Dôvodom odstúpenia z funkcie, v ktorej  pôsobil Bošnák približne poldruha roka, má byť slabá až takmer žiadna komunikácia a informovanosť. „Mnohé dôležité rozhodnutia som sa dozvedal neskoro, niektoré vôbec, iné len z médií,“ podotkol primátor mesta.
Vedenie mesta Trnava podľa našich informácií veľmi zamrzeli a prekvapili aj nedávne výroky zástupcu majiteľov Petra Bahulu o tom, aké zisky má mesto z predaja vstupeniek. „Zo zákona má klub odvádzať mestu 10 percent z predaja vstupeniek. To je dané zákonom a nevymyslelo si to mesto. FC Spartak Trnava si však túto povinnosť absolútne neplní a mesto nemá zo vstupného ani korunu. Napriek tomu, z našej strany nikdy nevyšla požiadavka dlžnú sumu uhradiť, nežiadali sme penále, nič. Takže nevieme, aké peniaze za vstupné mal pán Bahula na mysli,“ reagoval slová zástupcu majiteľov istý predstaviteľ mesta Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 9. októbra 2008 0:58. Článok je zaradený do rubriky: Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Primátor Š. Bošnák vystúpil z funkcie člena predstavenstva FC Spartak”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.