reklama

Mesto opraví poškodený bytový dom pre mladé rodiny na Veternej ulici

Už na prelome októbra a novembra začnú na Veternej ulici s rekonštrukciou exteriérov bytového domu pre mladé rodiny a zdravotne ťažko postihnutých.
Krátko po skolaudovaní domu v roku 1998 vznikli na stavbe problémy s vlhkosťou a zatekaním do bytov.
Mesto Trnava sa rozhodlo byty opraviť a obyvateľov domu načas presťahovať do novopostavenej bytovky pri Casalle na Prednádraží. Sťahovanie sa dotkne 32 rodín z Veternej ulice.
„V prvej fáze rekonštrukcie bytového domu príde na výmenu okien a zateplenie budovy. Stavebné práce začnú už na prelome októbra a novembra,“ uviedol vedúci kancelárie primátora Pavol Tomašovič.

Ulož ako PDF
Napísal 24. októbra 2008 21:30. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.