reklama

Festival Dobrofest už len v dvojročnom cykle

Po viacerých experimentoch so zmenami termínov či miestom konania rozhodli poslanci mestského zastupiteľstva o tom, že hudobný festival Dobrofest bude organizovaný v dvojročnom cykle. V praxi to znamená, že v roku 2009 sa Dobrofest neuskutoční.
Prvý ročník festivalu venovaného rezofonickej gitare dobro, country či folku sa uskutočnil ešte v roku 1992. V ostatných ročníkoch sa dramaturgia festivalu rozhodla posunúť festival do menšinových žánrov, Dobrofest rok čo rok strácal divákov a už niekoľko rokov nedokázal návštevnosťou nadviazať na najúspešnejšie a najnavštevovanejšie podujatia z deväťdesiatych rokov.

Ulož ako PDF
Napísal 31. októbra 2008 20:17. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.