reklama

Turnikety na štadióne budú patriť mestu

spartak1

Napriek vlaňajšiemu nesúhlasu majetkovej komisie Mestského zastupiteľstva mesta Trnava s bezplatným prevodom majetku akciovej spoločnosti FC Spartak Trnava – technickej infraštruktúry ako sú pokladničné a turniketové systémy, slaboprúd či káblové rozvody, sa tento týždeň mesto rozhodlo, že turnikety a pokladničný systém napokon od FC Spartak, a.s., prevezme do svojho majetku formou darovacej zmluvy.
Mesto tak rozhodlo na základe skutočnosti, že prišlo k opatreniam na zlepšenie priechodnosti vstupov. Počas letnej prestávky došlo k zvýšeniu počtu turniketov pre západnú tribúnu preinštalovaním jedného turniketu z východnej tribúny, inštalácii navádzacích zábradlí, zmene softwaru systému umožňujúceho vstup pre držiteľov permanentiek cez ľubovoľný vstup zo Športovej a ulice Dolné Bašty, zvýšeniu kvality vstupeniek, čím sa zamedzí krčenie vstupeniek a urýchli sa vstup divákov. „Účinnosť prijatých opatrení bola preverená počas prvých zápasov jesennej sezóny, keď bolo zlepšenie priechodnosti vstupov potvrdené,“ zdôvodnilo svoje rozhodnutie mesto Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 31. októbra 2008 20:19. Článok je zaradený do rubriky: Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.