reklama

Výskum v okolí hrubého kostola bude pokračovať

Aj vďaka úspešným výsledkom archeologického výskumu pri Dóme sv. Mikuláša  sa mesto Trnava rozhodlo, že v budúcoročnom rozpočte finančne podporí ďalšie pokračovanie výskumu. „Na pokračovanie archeologického výskumu vzácnej sakrálnej pamiatky – románskej rotundy, ktorá bola v septembri objavená pri Dóme sv. Mikuláša, vyčlení mesto Trnava finančné ďalšie prostriedky,“ uvádza sa v tlačovej správe mesta Trnava. Do zimy sa ešte majú dokončovať práce na úpravách okolia s cieľom zamedziť ďalšiemu vlhnutiu múrov dómu.

Ulož ako PDF
Napísal 31. októbra 2008 20:15. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.