reklama

SWAN odkúpil 100% podiel v lokálnom operátorovi PEEM Slovakia, zákazníkom prinesie nové produkty

Odkúpením 100% podielu v regionálnom operátorovi PEEM Slovakia s.r.o. spoločnosť SWAN, a.s. úspešne ukončila ďalšiu zo svojich akvizícii. Týmto krokom sa napĺňa stratégia SWAN-u, ktorou je upevňovanie vedúcej pozície medzi alternatívnymi operátormi, ako i rozšírenie služieb pre bytových zákazníkov v čo najširšom spektre slovenských miest.
„Pre našich zákazníkov sa týmto krokom nič nemení. Podstatné však je, že z lokálneho operátora poskytujúceho optický internet, digitálnu televíziu a internetové telefonovanie sa stáva hráč s globálnou podporou v podobe 100% vlastníctva spoločnosti Swan,“ hovorí riaditeľ Swan, a.s. – pobočka Trnava Michal Novotný (na snímke).
Swan vďaka akvizícii v Peem-e prinesie v budúcnosti pre svojich zákazníkov nové produkty a  služby v rámci optickej siete.
„Budeme užšie spolupracovať s trnavskými spoločenstvami vlastníkov bytov, prostredníctvom ktorých chceme etablovať naše kvalitné služby v ešte širšom zákazníckom portfóliu ako doteraz,“ dodal M. Novotný.
PEEM Slovakia vybodovala v Trnave jednu z najkvalitnejších optických sietí na Slovensku, na ktorú je dnes pripojených viac ako 4000 zákazníkov.
Spoločnosť SWAN je celoslovenský poskytovateľ cenovo efektívnych elektronických komunikačných riešení na vysokej profesionálnej úrovni. Portfólio služieb spoločnosti SWAN obsahuje hlasové, dátové, internetové, televízne služby a služby bezpečnosti. SWAN patrí medzi inovátorov a lídrov na slovenskom trhu.

Ulož ako PDF
Napísal 9. novembra 2008 23:53. Článok je zaradený do rubriky: Spoločnosť, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.