reklama

Koľajisko na Cukrovej už vodičov nestraší

Koľajnice umiestnené naprieč komunikáciou na Cukrovej ulici v minulých dňoch zaliali asfaltobetónom. Poškodené koľajisko už niekoľko rokov neslúži svojmu účelu a tak jeho jedinou úlohou zostalo znepríjemňovať život vodičom prechádzajúcim týmto úsekom.
„Nejde o žiadne komplexné vyriešenie problému, skôr o akési dočasné riešenie. Vieme o tom, že nefunkčné koľajisko je v dezolátnom stave a prejazd ním bol nepohodlný, preto sme zvolili toto rýchle, lacné a jednoduché riešenie,“ uviedol vedúci Odboru dopravy a komunálnych služieb MsÚ v Trnave Jozef Jakubec.
Postupne na Cukrovej ulici riešia aj odvodnenie krajníc cesty. V budúcnosti úsek dozná ďalšie zmeny v súvislosti s výstavbou kruhovej križovatky pri bývalom Milexe a sprejazdnením mosta cez Trnávku z Trstínskej na Cukrovú ulicu.

Ulož ako PDF
Napísal 21. novembra 2008 19:49. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.