reklama

Plánovaná výstavba pri Modranke

modranka2Pozdĺž diaľničného privádzača do Trnavy z diaľnice D1 neďaleko Modranky plánuje postaviť slovenský investor, spoločnosť EuroMax Slovakia so sídlom v Trnave, osem samostatne stojacich objektov rôznej veľkosti a podlažnosti, ktoré majú slúžiť pre účely administratívy, obchodu a službieb, logistiky, hotelových kapacít a spoločenského centra s výstaviskom.

“Z hľadiska funkcie bude navrhovaný komplex plniť funkciu prechodného ubytovania, administratívy, kongresového centra, logistiky, obchodnej a zábavno – spoločenskej vybavenosti. Tieto funkcie sú rozdelené do 8 samostatných objektov. Ku každému objektu prislúchajú plochy vonkajšieho parkovania na teréne resp. podzemných parkovacích garáží,” uvádza sa v urbanistickej štúdii predloženej investorom.
Pozemok, na ktorom by v prípade úspešného získania stavebného povolenia začal investor s výstabou pravdepodobne modrankauž v roku 2010, má rozlohu 49 – tisíc metrov štvorcových. “Z hľadiska priestorového usporiadania sú jednotlivé objekty radené vedľa seba pozdĺž novonavrhovanej komunikácie z ktorej sú dopravne pripojené. Objekt hotela s kongresovým centrom a administratívou nachádzajúci sa za cestou do PSA je osadený analogicky ako pokračovanie radenia objektov vedľa seba s predpokladom pokračovania cesty a vybudovania ďalších objektov smerom k centru Trnavy,” vysvetlil investor vo svojej urbanistickej štúdii.

Ulož ako PDF
Napísal 16. januára 2009 22:06. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Plánovaná výstavba pri Modranke”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.