reklama

Plánovaná výstavba pri Modranke

modranka2Pozdĺž diaľničného privádzača do Trnavy z diaľnice D1 neďaleko Modranky plánuje postaviť slovenský investor, spoločnosť EuroMax Slovakia so sídlom v Trnave, osem samostatne stojacich objektov rôznej veľkosti a podlažnosti, ktoré majú slúžiť pre účely administratívy, obchodu a službieb, logistiky, hotelových kapacít a spoločenského centra s výstaviskom.

“Z hľadiska funkcie bude navrhovaný komplex plniť funkciu prechodného ubytovania, administratívy, kongresového centra, logistiky, obchodnej a zábavno – spoločenskej vybavenosti. Tieto funkcie sú rozdelené do 8 samostatných objektov. Ku každému objektu prislúchajú plochy vonkajšieho parkovania na teréne resp. podzemných parkovacích garáží,” uvádza sa v urbanistickej štúdii predloženej investorom.
Pozemok, na ktorom by v prípade úspešného získania stavebného povolenia začal investor s výstabou pravdepodobne modrankauž v roku 2010, má rozlohu 49 – tisíc metrov štvorcových. “Z hľadiska priestorového usporiadania sú jednotlivé objekty radené vedľa seba pozdĺž novonavrhovanej komunikácie z ktorej sú dopravne pripojené. Objekt hotela s kongresovým centrom a administratívou nachádzajúci sa za cestou do PSA je osadený analogicky ako pokračovanie radenia objektov vedľa seba s predpokladom pokračovania cesty a vybudovania ďalších objektov smerom k centru Trnavy,” vysvetlil investor vo svojej urbanistickej štúdii.

Ulož ako PDF
Napísal 16. januára 2009 22:06. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Plánovaná výstavba pri Modranke”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.