reklama

O Vianočné trhy je medzi podnikateľmi veľký záujem

Približne sedem desiatok predajných stánkov začnú inštalovať v týchto dňoch na Trojičnom námestí v Trnave. V utorok 1. decembra budú oficiálne sprístupnené tradičné Vianočné trhy. Podľa slov Jána Hasenoviča z referátu obchodu a služieb Mestského úradu v Trnave záujem podnikateľov prevyšuje kapacitné možnosti samosprávy.

vianocne-trhy-2008

„K dispozícii máme asi 70 stánkov. Ani zďaleka však nedokážeme uspokojiť dopyt všetkých záujemcov,“ skonštatoval Hasenovič. Štruktúra obsadenosti stánkov bude v porovnaní s minulými rokmi prakticky nezmenená. Na námestí nájdete ľudových umelcov, výrobcov potravinárskeho tovaru ako sú sladkosti, nápoje či sviatočné lahôdky, ale komerčných predajcov a stánky s občerstvením.

Tohtoročné Vianočné trhy potrvajú až do 23. decembra, ich neoddeliteľnou súčasťou bude kultúrno – spoločenský program, o ktorý sa postarajú nielen pozvaní umelci, ale aj deti či mládež z trnavských škôl a blízkeho okolia.

Koncom minulého týždňa začalo mesto s inštaláciou vianočných stromov. Počas nadchádzajúcich sviatkov budú tri: na Trojičnom námestí, pešej zóne a Mikulášskom námestí pri „Hrubom“ kostole.

© poko.sk

Ulož ako PDF
Napísal 23. novembra 2009 12:32. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.