reklama

Nový štadión Spartaka začnú stavať v lete 2011

Zástupcovia švajčiarskych spoločností Hidber Consultants a Erga Suisse dnes na trnavskej radnici oficiálne predstavili zástupcom  mesta Trnava, predstaviteľom štátnej správy a ďalším zástupcom dotknutých organizácií či médií zámer výstavby nového futbalového štadióna ŠAM Aréna Trnava spolu s okolitou polyfunkčnou zástavbou.

Predbežne sa počíta so začatím výstavby v lete 2011. Ukončenie výstavby štadióna pre 18-tisíc divákov a obchodného centra situovaného v podzemí futbalového stánku je naplánované na jeseň 2012. S postupnou demoláciou súčasného štadióna plánuje investor začať v januári až februári 2011. Celkové investičné náklady na realizáciu projektu predstavujú asi 150 miliónov eur. Samotný štadión má stáť asi 28 miliónov eur.

Podrobnejšiu reportáž si môžete prečítať v TOMTO článku

Vizualizácie projektu:


[Not a valid template]

Ulož ako PDF
Napísal 26. januára 2010 14:37. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

3 komentáre pre “Nový štadión Spartaka začnú stavať v lete 2011”

 1. 1
  corey says:

  na paradu…

 2. 2
  danccak says:

  perfektné, neviem sa dočkať……..

 3. 3
  melon says:

  No,už len zmeniť vedenie a majitela..

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.