reklama

Nový štadión Spartaka začnú stavať v lete 2011

Zástupcovia švajčiarskych spoločností Hidber Consultants a Erga Suisse dnes na trnavskej radnici oficiálne predstavili zástupcom  mesta Trnava, predstaviteľom štátnej správy a ďalším zástupcom dotknutých organizácií či médií zámer výstavby nového futbalového štadióna ŠAM Aréna Trnava spolu s okolitou polyfunkčnou zástavbou.

Predbežne sa počíta so začatím výstavby v lete 2011. Ukončenie výstavby štadióna pre 18-tisíc divákov a obchodného centra situovaného v podzemí futbalového stánku je naplánované na jeseň 2012. S postupnou demoláciou súčasného štadióna plánuje investor začať v januári až februári 2011. Celkové investičné náklady na realizáciu projektu predstavujú asi 150 miliónov eur. Samotný štadión má stáť asi 28 miliónov eur.

Podrobnejšiu reportáž si môžete prečítať v TOMTO článku

Vizualizácie projektu:


Ulož ako PDF
Napísal 26. januára 2010 14:37. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Nový štadión Spartaka začnú stavať v lete 2011”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.