reklama

OKS priviezla do Trnavy tri prasiatka: Roba, Vlada a Jana

V sobotu napoludnie priviezli kandidáti Občianskej demokratickej strany (OKS) Ondrej Dostál a Peter Osuský na parkovisko pri Štadióne Antona Malatinského tri svine. Deň predtým odštartovali v Bratislave originálnu predvolebnú kampaň, symbolika ktorej je viac ako zrejmá. Prasce totiž dostali mená Robo, Vlado a Jano.

„Prasiatka máme zapožičané od nášho priateľa a po skončení kampane ich vrátime späť na farmu. V žiadnom prípade ich nezabijeme a nezjeme,“ upozornil Peter Osuský a vysvetlil, že najväčšie prasa z trojice nedobrovoľne uväznených zvierat v zlatej klietke, ozdobenej boxeristickými rukavicami, povestnou červenou kravatou a tankistickou prilbou, dostalo meno Robo.

Politici prišli do Trnavy vo farebných montérkach a gumákoch. „Nazdávame sa, že slušné prasiatka žerú malé zemiaky. Prasce, ktoré sú alegoricky v tejto zlatej klietke, žerú budúcnosť celého Slovenska,“ prezentoval zámer Osuský, zdôrazňujúc, že proti svinkám ako takým OKS nič nemá.

Politikov OKS, ktorí sú na kandidátke strany Most – Híd, prišiel na ceste po slovenských mestách podporiť aj známy vedec, pedagóg a publicista Martin Mojžiš. Dokonca ppre kampaň strany nahovoril originálny rozhlasový spot v štýle vidieckeho rozhlasu.

Video:

Ulož ako PDF
Napísal 29. mája 2010 14:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Videoarchív. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “OKS priviezla do Trnavy tri prasiatka: Roba, Vlada a Jana”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.