reklama

Desiatky detí vyhnal z Cesty rozprávkovým lesom silný dážď

Tradičné podujatie Centra voľného času Kalokagatia Cesta rozprávkovým lesom organizované každý rok pri príležitosti Medzinárodného dňa detí zrušil v nedeľu popoludní hustý dážď. Najhoršie obavy usporiadateľov z trnavskej Kalokagatie sa do bodky naplnili len zopár minút pred začiatkom akcie.

Prázdny amfiteáter v čase, keď malo podujatie vrcholiť

„Urobili sme všetko pre to, aby sa tu deti cítili dobre a zabavili sa. Bohužiaľ, dnes to kvôli extrémne zlému počasiu nevyšlo,“ smutne skonštatoval pracovník Kalokagatie Marián Mrva upratujúc pripravenú výzdobu amfiteátra v Kamennom mlyne. Prietrž mračien a silný nárazový vietor potrhali plány organizátorov obľúbenej Cesty rozprávkovým lesom na kusy. „Voda z oblakov sa začala valiť len tesne pred začiatkom, bolo tu množstvo detí s rodičmi. Počasie bolo skutočne veľmi zlé, všetci naskákali do áut a odišli,“ dodal Mrva.

Kalokagatia pripravila pre trnavské deti v Kamennom mlyne mnoho súťaží, darčekov, do lesa umiestnili súťažné stanovištia lemované rozprávkovými postavičkami. O zatraktávnenie detského podujatia sa malo postarať vystúpenie Kompánie trnavských žoldnierov. Tí si pre najmenších pripravili ukážky súbojov, bitiek, ale aj tancov, stredovekej hudby či vtedajšej kuchyne. Všetko márne.

„S tým nič nenarobíme, snáď to vyjde nabudúce,“ lučili sa s nádejou pracovníčky Kalokagatie.

Ulož ako PDF
Napísal 1. júna 2010 0:57. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.