reklama

Beatrík č. 29 bude v piatok 25. júna

Ďalšie, už v poradí 29. pokračovanie legendárnej Fresh & Funky Open Air Hip Hop Party na Zelenom kríčku v Trnave je na programe v piatok 25.6.2010. Príď osláviť úspešne zvládnuté skúšky, konec školského roka a začiatok letných prázdnin a čas dovoleniek na špeciálny oldschool & classic BEATKRÍK.


Za gramcami sa vystriedajú trnavskí vinyloví jazdci DJ Spinhandz, DJ Shakul a DJ Dasex. Takže o našlapané beaty a atmosféru idúcu do husta bude postarané.

Ako sa už stalo zvykom, rôzne crazy oldschoolové oblečky na podporu celkovej fresh & funky nálady sú vítane.

Začiatok o 21:00.


Ulož ako PDF
Napísal 14. júna 2010 8:47. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.