reklama

Beatrík č. 29 bude v piatok 25. júna

Ďalšie, už v poradí 29. pokračovanie legendárnej Fresh & Funky Open Air Hip Hop Party na Zelenom kríčku v Trnave je na programe v piatok 25.6.2010. Príď osláviť úspešne zvládnuté skúšky, konec školského roka a začiatok letných prázdnin a čas dovoleniek na špeciálny oldschool & classic BEATKRÍK.


Za gramcami sa vystriedajú trnavskí vinyloví jazdci DJ Spinhandz, DJ Shakul a DJ Dasex. Takže o našlapané beaty a atmosféru idúcu do husta bude postarané.

Ako sa už stalo zvykom, rôzne crazy oldschoolové oblečky na podporu celkovej fresh & funky nálady sú vítane.

Začiatok o 21:00.


Ulož ako PDF
Napísal 14. júna 2010 8:47. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.