reklama

Inštalujú nový zavlažovací systém na ihrisku pri ZŠ Mahra

Na prvý septembrový deň je pripravované slávnostné otvorenie zrekonštruovaného areálu pri ZŠ na ulici Kornela Mahra na sídlisku Prednádražie. Ihrisko bude slúžiť mladým futbalovým nádejam FC Spartak Trnava, ako aj verejnosti.
Združená investícia mesta Trnava a FC Spartak Trnava, ktorá bola realizovaná s finančnou pomocou koncernu PSA Peugeot Citroen a občianskeho združenia Bílí andeli, priniesla ovocie v podobe oplotenia areálu, inštalácie inžinierskych sietí, nových šatní a sociálnych zariadení a rekultivácie trávnika.
V záverečnej fáze prichádza k inštalácii automatického zavlažovacieho systému. Hotový by mal byť v pondelok 30. augusta.

Fotogaléria z priebehu realizácie zavlažovacieho systému – 26. august 2010:

Ulož ako PDF
Napísal 26. augusta 2010 15:16. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.