reklama

Druhý trnavský Mc Donald’s dokončia pri obchvate asi v budúcom roku

Nová, väčšia a modernejšia. Taká bude druhá prevádzka nadnárodnej siete Mc Donald’s v Trnave. Prvé kroky výstavby už zrealizovali v priebehu septembra v blízkosti východnej časti obchvatu.

Reštaurácia bude stáť pri obchvate, neďaleko predajne Suzuki

Foto: vlaDyka

“Aktuálne sme v štádiu prípravy podložia a pozemkových úprav. O presnom termíne samotnej výstavby objektu sme zatiaľ nerozhodli, pretože čakáme, ako sa posunie realizácia developerských projektov na susedných pozemkoch,” informoval trnava-live.sk prevádzkovateľ reštaurácie Mc Donald’s na Hlbokej ulici v Trnave Anton Novotný.

Foto: vlaDyka

Ako ďalej pripomenul, výstavbu novej reštaurácie dokážu zvládnuť v priebehu troch mesiacov. “Alternatívne vieme dokončiť stavbu ešte v tomto roku, ale skôr predpokladám, že reálnejší termín bude o niekoľko mesiacov neskôr. Ako som už povedal, závisieť bude najmä od postupu prác na susedných projektoch.”

Druhý trnavský Mc Donald’s poskytne približne 120 miest na sedenie a bude zariadený podľa nového dizajnového manuálu. Interiéry farebne zladia do kombinácie zelenej a žltej farby. Samozrejmosťou bude tzv. drive, teda výdaj jedla a nápojov priamo do auta.

Interiér Mc Café. Foto: Mc Donald’s

Novinkou bude zriadenie kaviarne Mc Café, ktorú možno Trnavčania poznajú z prevádzky pri Avione alebo v Trenčíne. Ide o kaviareň s rozmanitými kávovými špecialitami: ponúka 18 druhov prvotriednej kávy a 6 druhov čajov. Zároveň 18 druhov dezertov od špičkových dodávateľov z rôznych kútov Európy.

Ulož ako PDF
Napísal 1. októbra 2010 10:12. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

4 komentáre pre “Druhý trnavský Mc Donald’s dokončia pri obchvate asi v budúcom roku”

 1. 1
  Tomáš says:

  Mnam mnam, swiss king by som si dal :DD

 2. 2
  Martina says:

  a dufam ze bude lepsi ako stary , hlavne širši sortiment !! :)

 3. 3
  Tatiana says:

  kava v mc cafe je fajna

 4. 4
  vlaDyka says:

  …a ja len doplnam, ze sa podla vsetkeho stavia prijazdova komunikacia pokracovanim tej existujucej, ktora vedia do Suzuki, popri zeleznicnej trati a poza “dvor”. A pripajam aj ostatne fotografie : http://yfrog.com/09138gjx

  Davam do pozornosti (majitelovi/spravcovi komunikacie ?), ze si niekto zrejme svojvolne “privlastnil” niekolko (vyse 10 m pas chodnika) m2 zamkovej dlazdy z vybudovanej slepej odbocky ! Vid 2. a 3. obrazok….

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.