reklama

Druhý trnavský Mc Donald’s dokončia pri obchvate asi v budúcom roku

Nová, väčšia a modernejšia. Taká bude druhá prevádzka nadnárodnej siete Mc Donald’s v Trnave. Prvé kroky výstavby už zrealizovali v priebehu septembra v blízkosti východnej časti obchvatu.

Reštaurácia bude stáť pri obchvate, neďaleko predajne Suzuki

Foto: vlaDyka

„Aktuálne sme v štádiu prípravy podložia a pozemkových úprav. O presnom termíne samotnej výstavby objektu sme zatiaľ nerozhodli, pretože čakáme, ako sa posunie realizácia developerských projektov na susedných pozemkoch,“ informoval trnava-live.sk prevádzkovateľ reštaurácie Mc Donald’s na Hlbokej ulici v Trnave Anton Novotný.

Foto: vlaDyka

Ako ďalej pripomenul, výstavbu novej reštaurácie dokážu zvládnuť v priebehu troch mesiacov. „Alternatívne vieme dokončiť stavbu ešte v tomto roku, ale skôr predpokladám, že reálnejší termín bude o niekoľko mesiacov neskôr. Ako som už povedal, závisieť bude najmä od postupu prác na susedných projektoch.“

Druhý trnavský Mc Donald’s poskytne približne 120 miest na sedenie a bude zariadený podľa nového dizajnového manuálu. Interiéry farebne zladia do kombinácie zelenej a žltej farby. Samozrejmosťou bude tzv. drive, teda výdaj jedla a nápojov priamo do auta.

Interiér Mc Café. Foto: Mc Donald’s

Novinkou bude zriadenie kaviarne Mc Café, ktorú možno Trnavčania poznajú z prevádzky pri Avione alebo v Trenčíne. Ide o kaviareň s rozmanitými kávovými špecialitami: ponúka 18 druhov prvotriednej kávy a 6 druhov čajov. Zároveň 18 druhov dezertov od špičkových dodávateľov z rôznych kútov Európy.

Ulož ako PDF
Napísal 1. októbra 2010 10:12. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Druhý trnavský Mc Donald’s dokončia pri obchvate asi v budúcom roku”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.