reklama

Odštartoval predaj exkluzívnych pozemkov v Špačinciach, len štyri km od Trnavy

Spoločnosť Public & Business Services, s.r.o., v spolupráci s developerskou firmou ENTITA, s.r.o. začína predaj lukratívnych pozemkov v lokalite „Na Pažiti“ v obci Špačince.

Hlavnou myšlienkou projektu je ponúknuť obyvateľom z Trnavy, ako aj širokého okolia, nadštandardné pozemky pre individuálnu výstavbu rodinných domov v blízkom dotyku mesta a v spojení s výhodami bývania na vidieku za výhodnú cenu.

Osobným autom sa z Trnavy dostanete k lokalite asi za 3-4 minúty

Developer pripravil pre záujemcov 75 ideálnych stavebných pozemkov vo výmerách od 575 do 1050 metrov štvorcových s minimálnou šírkou uličnej čiary 20 metrov. Pozemky sú určené na individuálnu výstavbu rodinných domov s maximálne dvomi podlažiami bez obmedzenia tvaru striech.

K dispozícii sú všetky inžinierske siete priamo na pozemku, vrátane rozvodu káblovej televízie, internetovej prípojky (VOIP), plynu, elektrickej energie, obecnej vody a kanalizácie. Investor takisto veľkoryso dimenzoval aj miestne komunikácie. Šírka hlavnej tepny je vrátane zeleného pásu a chodníka je projektovaná na 9 metrov, čo predstavuje bezpečný priestor na prechod áut ako aj parkovanie a prechod chodcov. Vedľajšie komunikácie v lokalite sú tak isto nadštandardné – až 6,8 metra široké.
Ideálna je aj orientácia voči svetovým stranám. Nová lokalita bude fungovať ako uzavretý obytný súbor, bez možnosti vytvorenia tranzitu. Výhodou lokality je kompletná občianska vybavenosť v obci Špačince, vzdialenosť len asi 4 km od mesta Trnava a severného obchvatu s možnosťou napojenia na diaľnicu D1 – smer Bratislava a neskôr po dokončení obchvatu na hlavný ťah Senica.

Inžinierske siete sú už dokončené

Celý projekt silne konkuruje pozemkom v Trnave a to najmä cenou, otvorenosťou priestoru, veľkorysými komunikáciami a pokojom vidieka. Momentálne prebieha kolaudácia sietí a komunikácií. Po ukončení konaní bude spustený ostrý predaj pozemkov.
Klienti – kupujúci dostanú v cene kompletný právny servis pri prevode nehnuteľnosti, CD s kompletnými informáciami o lokalite, ktoré zahŕňa projekty ciest, inžinierskych sietí, inžiniersko-geologický prieskum lokality, polohopis a výškopis lokality a výrez z katastrálnej mapy.

Pripravujeme taktiež rôzne balíky zliav od dodávateľov stavebných materiálov a prác pre individuálnu výstavbu RD. V rámci uvedenia projektu do predaja ponúka investor pozemky do konca roku 2010 za uvádzaciu cenu od 77,- EUR/m2 až 87,- EUR/m2 s DPH.
Samozrejmosťou je kompletný právny servis pri prevode pozemkov, hypotekárne poradenstvo, možnosť deponovať finančné prostriedky v banke, prípadne u notára.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme osobne v kancelárii výhradného predajcu spoločnosti PBS – Public & Business Services, s.r.o. na Hlavnej 29 v Trnave, prípadne na telefónnych číslach 0908 020 220, 0911 164 174.

Podrobné informácie o projekte nájdete tiež na www.pbservices.sk alebo www.pozemkyspacince.sk.

(Reklamný článok)


Ulož ako PDF
Napísal 14. októbra 2010 15:43. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Z regiónu. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.