reklama

TT-Komfort oficiálne otvoril zrekonštruované priestory na Františkánskej

Spoločnosť TT-KOMFORT s.r.o., ktorá je dcérskou spoločnosťou Mesta Trnava a Energiecomfort Viedeň, rakúskeho lídra v oblasti energetiky a Facility managementu, má za sebou obdobie výrazných zmien. Jednou z nich je vybudovanie moderného zákazníckeho centra.

Slávnostné prestrihnutie pásky

V sídle spoločnosti na Františkánskej ulici v stredu 10. novembra slávnostne otvorili zákaznícke centrum. Okrem zástupcov mesta Trnava a vedenia viedenského koncernu sa otvorenia zúčastnili hostia z partnerských a dodávateľských firiem.

Po privítaní a úvodných slovách konateľov spoločnosti TT-KOMFORT, Ing. Ľubomíra Krajčoviča a Dipl. Ing. Paula Minarika, nasledoval príhovor primátora Trnavy Ing. Štefana Bošnáka a člena predstavenstva Wiener Stadtwerke Mgr. Ing. Helmuta Miksitsa. Po symbolickom otvorení priestorov – prestrihnutí pásky, si hostia mohli prezrieť zrekonštruované priestory.

Foto: TT-Komfort

S ich prestavbou začali v júni tohto roku, práce ukončili začiatkom októbra. Projekt výstavby zákazníckeho centra sa osvedčil aj v iných mestách na Slovensku, kde pôsobí materská spoločnosť Energiecomfort.

Trnavské zákaznícke centrum je pre verejnosť sprístupnené od 5. októbra 2010. Za viac ako mesačné fungovanie si zákazníci na nové priestory zvykli a uvítali nový spôsob komunikácie.

Foto: TT-Komfort


Tieto priestory navštívi denne viac ako sto klientov. Všetky služby sú centralizované na jednom mieste. Pracuje tu 25 zamestnancov, ktorí boli presunutí z iných pracovísk. V zákazníckom centre sú sústredení všetci správcovia bytov, nebytových priestorov, predpis nájmu a pokladňa. Pre klientov s deťmi je k dispozícii aj detský kútik.

O spoločnosti TT-KOMFORT
Hlavné obchodné činnosti TT-KOMFORT sú spravovanie a údržba bytov a nebytových priestorov, distribúcia a výroba tepla, čistenie a zimná údržba komunikácií v meste Trnava.
TT-KOMFORT spravuje asi 6 600 bytov a 180 600 m² nebytových priestorov, zabezpečuje dodávku tepla do cca 16 000 bytov, čistí a udržuje mestské komunikácie (60 580 bm), chodníky (106 km), parkoviská (83.500 m²) a vykonáva aj zimnú údržbu komunikácií, areálov materských škôl a vybraných domov.

(Tlačová správa)


Ulož ako PDF
Napísal 11. novembra 2010 14:45. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “TT-Komfort oficiálne otvoril zrekonštruované priestory na Františkánskej”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.