reklama

TT-Komfort oficiálne otvoril zrekonštruované priestory na Františkánskej

Spoločnosť TT-KOMFORT s.r.o., ktorá je dcérskou spoločnosťou Mesta Trnava a Energiecomfort Viedeň, rakúskeho lídra v oblasti energetiky a Facility managementu, má za sebou obdobie výrazných zmien. Jednou z nich je vybudovanie moderného zákazníckeho centra.

Slávnostné prestrihnutie pásky

V sídle spoločnosti na Františkánskej ulici v stredu 10. novembra slávnostne otvorili zákaznícke centrum. Okrem zástupcov mesta Trnava a vedenia viedenského koncernu sa otvorenia zúčastnili hostia z partnerských a dodávateľských firiem.

Po privítaní a úvodných slovách konateľov spoločnosti TT-KOMFORT, Ing. Ľubomíra Krajčoviča a Dipl. Ing. Paula Minarika, nasledoval príhovor primátora Trnavy Ing. Štefana Bošnáka a člena predstavenstva Wiener Stadtwerke Mgr. Ing. Helmuta Miksitsa. Po symbolickom otvorení priestorov – prestrihnutí pásky, si hostia mohli prezrieť zrekonštruované priestory.

Foto: TT-Komfort

S ich prestavbou začali v júni tohto roku, práce ukončili začiatkom októbra. Projekt výstavby zákazníckeho centra sa osvedčil aj v iných mestách na Slovensku, kde pôsobí materská spoločnosť Energiecomfort.

Trnavské zákaznícke centrum je pre verejnosť sprístupnené od 5. októbra 2010. Za viac ako mesačné fungovanie si zákazníci na nové priestory zvykli a uvítali nový spôsob komunikácie.

Foto: TT-Komfort


Tieto priestory navštívi denne viac ako sto klientov. Všetky služby sú centralizované na jednom mieste. Pracuje tu 25 zamestnancov, ktorí boli presunutí z iných pracovísk. V zákazníckom centre sú sústredení všetci správcovia bytov, nebytových priestorov, predpis nájmu a pokladňa. Pre klientov s deťmi je k dispozícii aj detský kútik.

O spoločnosti TT-KOMFORT
Hlavné obchodné činnosti TT-KOMFORT sú spravovanie a údržba bytov a nebytových priestorov, distribúcia a výroba tepla, čistenie a zimná údržba komunikácií v meste Trnava.
TT-KOMFORT spravuje asi 6 600 bytov a 180 600 m² nebytových priestorov, zabezpečuje dodávku tepla do cca 16 000 bytov, čistí a udržuje mestské komunikácie (60 580 bm), chodníky (106 km), parkoviská (83.500 m²) a vykonáva aj zimnú údržbu komunikácií, areálov materských škôl a vybraných domov.

(Tlačová správa)


Ulož ako PDF
Napísal 11. novembra 2010 14:45. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

28 komentárov pre “TT-Komfort oficiálne otvoril zrekonštruované priestory na Františkánskej”

 1. 1
  Watchdog says:

  Pytam sa kto to potreboval? Ludia mozte sa tesit na vyssie poplatky.

 2. 2
  tulen says:

  je ich tam ako 11 mesiacikov….

 3. 3
  tictac says:

  Trnavská výpalnícka mafia-TT komfort

 4. 4
  Baass says:

  Hanba TT-komfort–TT-koncentracny tabor…Cele vedenie treba vymenit na cele s p.Krajcovicom a JUDr.Puterovou.HNUS.Kto ste tam,pripravte si peniazky,bude sa zdrazovat.

  • 4.1
   BOSS says:

   Mas 100% pravdu,hanba tomuto koncentraku,vedenie by malo uz konecne odstupit,nicomu nerozumie iba hrabe pre seba,do svojho vrecka….ludia zobudte sa…

  • 4.2
   Jovany says:

   Puterka je svagrina Bosnaka a ten titul JUDr??? Dnes uz kazdy dement si moze spravit JUDr na niektorej cirkevnej VS.Staci mat za svagra Bosnaka.

   • 4.2.1
    BOSS says:

    Viem ze je svagrina Bosnaka a ten titul?V Blave z UK ju vykopli,asi bola moc mudra a potom za love si kupila JUDr v Sladkovicove….a potom to aj tak vyzera v TT-Komforte a Rakusak jej to vsetko zhltne.

    • 4.2.1.1
     Jovany says:

     Rakušák v TT-komforte je pašťikár z Bratislavy!!!Do Wiedne odišiel po 89. a dnes tu všetkým rozdáva rozumy.Je to vypatlaný chudák a celí TT-komfort aj tak dopadne.Už dnes húfne odchádzajú spoločenstvá vlast.bytov k iným správcovským spoločnostiam.A keď nikto rozumný kúpi tepláren,tak do troch rokov je po TT-komforte.

     • 4.2.1.1.1
      BOSS says:

      Pri tomto vedeni TT-komfortu to bude aj skor ako za 3 roky.Neviem co robia opozicni poslanci mesta,ved to vidia co sa tam deje,ale asi tam este stale do toho hovori p.Bosnak.Ktovie aka bola zmluva na predaj 50% TT-komfortu,urcite sa tam zopar ludi dobre nabalilo a teraz to maju na haku.Je to velka hanba pre Trnavu a hlavne si to odskacu obcania ktorych TT-komfort spravuje.

     • 4.2.1.1.2
      tibi says:

      a ku ktorým správcovským organizáciam utekajú?

      • 4.2.1.1.2.1
       Jovany says:

       Môžeš si vybrať.My sme už niekoľko rokov u Stana Jozefa a SUPER!To sa s TT-komfort nedá porovnať.

       http://portal.ives.sk/registre/hladatSVB.do

       • 4.2.1.1.2.1.1
        tibi says:

        dik, ale hľadám správcovskú spoločnosť(nie SVB), no a v Trnave asi nie je veľký výber……

        • 4.2.1.1.2.1.1.1
         dada says:

         napr. SPRAVBYT s adresou na G.Steinera 11 na prednádraží, spravujú niekolko bytových domov
         a zatial sa snažia aj vybavia čo treba..spokojnosť…

        • 4.2.1.1.2.1.1.2
         Jovany says:

         Prepáč.Som to nedočítal.Ale určite sa dá vybrať.Aj keď súhlasím že nie je extra výber.

        • 4.2.1.1.2.1.1.3
         tibi says:

         SPRAVBYT som našiel na nete len v BB, o Trnave nič. Sú to oni?

        • 4.2.1.1.2.1.1.4
         dada says:

         na nete je tá firma hned na začiatku Ľ. Surová SPRAVBYT….tých som myslela..

        • 4.2.1.1.2.1.1.5
         tibi says:

         Robím zástupcu vlastníkov od januára a máme správcu BD, ale to je niečo neskutočné, čo oni dokážu robiť – nerobiť. Nechápem, ako môže takáto firma spravovať byty…No a SPRAVBYT nemá e-mail, takže komunikácia len cez mobil, to zas nie…

       • 4.2.1.1.2.1.2
        Martina says:

        Tak musím reagovať. Tiež máme Jozefa Stana a nič poriadne ešte neurobil len nás stále tlačí do úveru v banke a FŠRB sa furt vyhýba a vyhovára …dva roky som čakala kým dá poriadne urobiť špárovačky čo mi tieklo prúdom do spálne tak som vôbec v trojizbovom byte nevyužívala miestnosť a s dvoma deťmi sme sa tlačili v jednej izbe ….otras človek, arogantný, skáče každému do reči, namotáva ľudí a človeka tak zblbne že ľudia urobia čokoľvek. Otrasný človek. Akonáhle zistí že sa niekto tomu rozumie , treba ho odstrániť.

 5. 5
  stefan b says:

  KDH tunel na meste to je…

 6. 6
  janko hrasko says:

  Tí čo ste spravovaní touto spoločnosťou budte radi. Aspoň časť vašich peňazí bola vynaložená účelne. No a ak sa vám, tu diskutujúcim “zástupcom domov”, výkon správy nepáči prečo si nezaložíte vlastné SVB? Nie je to o ničom inom, len o zdravom sedliackom rozume možno hodine práce týždenne a o spočítaní si 1+1. My to tak robíme už cca 10 rokov a keď počúvam, čo sú iné spravované domy (je jedno kto ich spravuje) ochotné platiť za rôzne opravy, rekonštrukcie ba dokonca aké “výhodné” úvery si nechajú správcom vybaviť, tak mi ostáva rozum stáť. Pokiaľ však bude medzi ľudmi prevládať absolútna ľahostajnosť k vlastnému majetku, tak tu budú zákonite správcovské spoločnosti, ktoré im od časti tohto ich majetku zákonite a netvrdím, že nezaslúžene odpomôžu. Každá správcovská spoločnosť bola založená za účelom zisku. No a vy čo ste sa v poslednom čase nechali nalákať, alebo ste lákaní na ako huby rastúce správcovské spoločnosti (poväčšinou odídení, alebo povinne odídení správcovia) tiež premýšlajte komu zverujete svoje peniaze a dôveru. Resp. si urobte prieskum koľkože to už zrekonštruovaných domov spravujú. A či sú to neni práve tie oslovované domy, ktoré o rekonštrukcii uvažujú. Lebo rekonštrukcie sú stále výhodný bussines. Či už ho realizuje pôvodný, alebo nový správca.

  • 6.1
   Jovany says:

   “Tí čo ste spravovaní touto spoločnosťou budte radi.” A ktorú myslíš?Dúfam že nie TT-komfort?

   • 6.1.1
    janko hrasko says:

    Prečítaj si celý príspevok. Ja som sa ním snažil povedať, že je to vždy otázka voľby. SVB, alebo správa? Ak správa tak nech zástupcovia domov nekritizujú, lebo im musí byť jasné, že je v podstate jedno o akého správcu ide. Vždy je to medzičlánok, ktorý za ponúkané služby žije z peňazí vlastníkov. A vždy bude práve ten správca, ktorý dom spravuje menej obľúbený. Lebo pri robote musí zákonite robiť aj chyby. Výkon správy má pre správcov jedinečnú výhodu. Zmluva je podpísaná s každým vlastníkom a princíp rozdel a panuj tu funguje úplne ideálne. Zvlášť ak sa vlastníci o nič nezaujímajú. SVB žiadny medzičlánok nepotrebuje. Kontrola je tu priama a či už ide o predsedu SVB a radu sú to vlastníci priamo z bytoveho domu, preto ich záujem a práca o dom má viac ako osobný záujem. Ale ako som napísal je to o voľbe.

    • 6.1.1.1
     tibi says:

     Neviem, z akého súdka si, ale povedať: ,,Lebo pri robote musí zákonite robiť aj chyby” mi pripadá troška čudné. A nie každý je ochotný (schopný) si spravovať dom sám(SVB). A keď vidím, že môj správca nezvláda vôbec svoju úlohu, ktorú mu ukladá zákon, tak logicky hľadám niekoho iného, ktorý by mal byť lepší.

     • 6.1.1.1.1
      janko hrasko says:

      Tibi, tú poznámku o súdku som moc nepochopil, no za svojimi tvrdeniami si stojím. Pri hľadaní toho lepšieho správcu ti úprimne držím palce. Prečítaj si oba moje príspevky a pochopíš, že neobhajujem ich chyby, ale sa skôr snažím poukázať na ľahostajnosť vlastníkov k svojmu majetku a zbytočnú skromnosť zástupcov domov, aby si správu vykonávali sami. Hoci počas celého roku nerobia nič iné len pripravujú pre správcov všetky podklady, organizujú výbery, obiehajú susedov a vlastne tak suplujú 95% roboty správcu. Ale je to presne ako píšeš o tej ochote a nakoľko tá medzi vlastníkmi nie je správcovské fy si môžu dovolliť hoci aj nezvládať robotu. Všimneš si to možno ty niekto na schôdzi aj zvýši hlas, správca pokýva súhlasne hlavou usmeje sa, lebo dobre vie, že po rozchode sa stretnete opäť až o rok a on tak o svoje iste nepride. Budem sa opakovať no je to o voľbe.

 7. 7
  BOSS says:

  TT-Komfortu sa dat spravovat?Uz nikdy viac,vsetko je tam skorumpovane vedenim spolocnosti,Hanba takejto spolocnosti.Cudujem sa ze ju uz mesto davno nezrusilo,ale pokial v meste bude na cele KDH,tak to tak aj zostane.Uz si kupili aj poslancov Smeru a cele mesto vedu do zahuby.Na nic su neni peniaze,hlavne ze odsuhlasili zvysenie platu o 50% primatorovi….o kolko si popravili pani poslanci?

  • 7.1
   T says:

   Ty sa spamätaj, kto si koho kúpil? To by teda bol “úspech”, keby si KDH so svojim mini zastúpením v MZ kúpila väčšinových smerákov. Si ma pobavil. Ale dnes je veľmi teplo, tak ten príspevok beriem ako vplyv mierneho prehriatia organizmu:)

 8. 8
  BOSS says:

  Asi si dobry Smerak,aj ja som volil Smer,ale co urobilo mesto od volieb,nic.Ziadne kontroly v TT-Komforte,alebo v ASA.Zakonnik prace je pre nich tabu a bezpecnost a ochrana zdravia pri praci ani nehovorim.Staci sa ist pozriet na Priemyselnu 5,vsetko rozkopane,ziadne osvetlenie,ale najomne sa platit musi.Hlavne ze sa presunul z mesta do fa ASA p.Cechovic s velmi dobrym platom 2000 €.Co ma na taketo nieco povedat obycajny zamestnanecs platom okolo 400€.

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.