reklama

Auto našiel postavené na kameňoch, kompletne bez kolies

O všetky štyri kolesá na aute pripravil včera vo večerných hodinách neznámy zlodej Trnavčana Miroslava.

„Prišiel som k autu a neveril vlastným očiam. Auto stálo na kameňoch, kompletne bez kolies. Len nedávno som kúpil štyri nové zimné pneumatiky za niekoľko stoviek eur. Teraz môžem zháňať ďalšie, a ešte aj disky k tomu,“ hovorí nešťastný Miroslav.

Auto stálo pod osvetlenými reklamami

Zarážajúce je, že auto, ktoré používa pre svoje podnikanie, stálo na exponovanom mieste pred obchodným centrom na Veternej ulici, navyše pod vysvietenými bilbordami.
„Zlodeji kradli vo štvrtok večer medzi 17. a 20. hodinou. Nejde mi do hlavy, ako mohli byť takí drzí. Veď v čase, keď odmontovávali kolesá, museli prejsť okolo desiatky ľudí, vianočné nákupy sú v plnom prúde, obchody preplnené. Neverím, že si nikto nevšimol nič podozrivé. Ľudia skôr na všetko kašlú,“ skonštatoval Miroslav.

Miroslavovi nezostáva nič iné, len kúpiť nové pneumatiky aj disky


Ulož ako PDF
Napísal 3. decembra 2010 10:45. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Auto našiel postavené na kameňoch, kompletne bez kolies”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.