reklama

Š. Peko sa na významnom turnaji v maďarskej Tate nestratil

Maďarská Tata, ako jeden z viacerých medzinárodných stolnotenisových turnajov, ktorých výsledky sa od sezóny 2010/2011 započítavajú do mládežníckych rebríčkov SR, hostila v dňoch 7. – 9. januára 2011 v priestoroch Olympijského tréningového centra na Tata Mini Cadet Open 2011 mladých stolných tenistov z celej Európy.

Pricestovali najlepší jednotlivci z Maďarska, Slovenska, Česka, Rumunska, Talianska, Slovinska, Čiernej Hory, Izraelu, Poľska, Ruska, Bieloruska, Lotyšska, Arménska, Fínska, Švédska, Nemecka, Holandska a Rakúska, ktorí súperili v kategóriách družstiev do 13 rokov a jednotlivcov do 13 a 11 rokov.

Štefan Peko

Za trnavský klub KST Viktória sa turnaja takéhoto významu po prvý raz zúčastnil Štefan Peko. V súťaži družstiev chlapcov tvoril družstvo s Patrikom Bučkom (Topoľčany). V kvalifikačnej skupine sa umiestnili v konkurencii kvalitných družstiev Lotyšska a Čiech na tretej priečke a následne sa po vyraďovacích bojoch umiestnili na 33. – 36. mieste.

Vo dvojhre chlapcov do 11 rokov si Peko v skupine vybojoval druhé miesto a v hlavnej súťaži obsadil konečné 9. – 16. miesto. Hoci mal veľmi dobre rozohraný duel s Talianom Marcom Bressanom a šancu postúpiť medzi najlepších osem hráčov, zaplatil nováčikovskú daň a šancu nevyužil.

Text a foto: Ivan Peko


Ulož ako PDF
Napísal 12. januára 2011 1:19. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.