reklama

Dobrovoľníci budú v sobotu po piaty raz čistiť Kamenáč. Pridať sa môže každý

Pozývame všetkých priateľov životného prostredia na tradičné jarné čistenie Trnavy. V rámci piateho ročníka tejto dobrovoľnej akcie sa bude čistiť od odpadkov chránené územie Kamenného mlyna pri riečke Parná.

„Akcia sa uskutoční v sobotu 26. marca so zrazom o 13. hodine pri terénnych bikrosových kopcoch na Beethovenovej ulici. Igelitové vrecia na odpadky poskytlo mesto Trnava, preto nie je nutné, aby si účastníci akcie nosili vlastné vrecia. Samospráva zároveň zabezpečí aj odvoz vyzbieraného odpadu,“ informoval organizátor tohto tradičného podujatia, poslanec mestského zastupiteľstva, Mgr. Matej Lančarič.

Okrem viacerých tradičných účastníkov prisľúbili účasť aj trnavskí Greenpeace a dokonca aj skauti. Každým rokom počet účastníkov stúpa a preto organizátori dúfajú, že tento trend bude pokračovať aj naďalej.

V prípade daždivého počasia sa akcia uskutoční v náhradnom termíne. „Ak pršať nebude, alebo bude len nejaká prehánka, tak ideme normálne podľa plánu túto sobotu od 13:00 h,“ avizuje M. Lančarič.

Informácie o víkendovom čistení Kamenného mlyna nájdete aj na facebookovskej stránke v tomto linku.

Ulož ako PDF
Napísal 24. marca 2011 0:27. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Dobrovoľníci budú v sobotu po piaty raz čistiť Kamenáč. Pridať sa môže každý”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.