reklama

Dobrovoľníci už po šiesty raz vyčistia Kamenáč. Pridajte sa aj vy

Už po šiesty sa uskutoční v sobotu 31. marca Jarné čistenie Trnavy. Dobrovoľní organizátori pozývajú všetkých priateľov životného prostredia a prírody, aby priložil ruku k dielu a pridal sa k nim. Zraz je v amfiteátri pri Kolibe.

Od 13. hodiny budú Trnavčania v rámci dobrovoľnej akcie čistiť chránené územie Kamenného mlyna v okolí rybníka, amfiteátra, lužnom lesíku a pri kúpalisku.

Vlani sa milovníci prírody sústredili na Trnavské rybníky. Priestor medzi rybníkmi a potokom Parná vyčistilo päťdesiat nadšencov.

Pre účastníkov akcie je zabezpečené občerstvenie vo forme pivečka a nealkoholických nápojov od sponzorov. Igelitové vrecia na odpadky a odvoz odpadu zabezpečí mesto Trnava. Súčasťou akcie bude aj vystúpenie trnavských gitaristov Jozefa Šínskeho a Michala Klátika. Mesto nám pre účely akustického koncertu poskytne rozvodnú skriňu, do ktorej hudobníci zapoja zosilňovače,“ informoval Matej Lančarič, ktorý je spolu s Vilémom Kurzom organizátorom celého podujatia.

Akcia je aj na Facebooku.

Plagát:

Ulož ako PDF
Napísal 26. marca 2012 8:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Dobrovoľníci už po šiesty raz vyčistia Kamenáč. Pridajte sa aj vy”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.