reklama

Dobrovoľníci už po šiesty raz vyčistia Kamenáč. Pridajte sa aj vy

Už po šiesty sa uskutoční v sobotu 31. marca Jarné čistenie Trnavy. Dobrovoľní organizátori pozývajú všetkých priateľov životného prostredia a prírody, aby priložil ruku k dielu a pridal sa k nim. Zraz je v amfiteátri pri Kolibe.

Od 13. hodiny budú Trnavčania v rámci dobrovoľnej akcie čistiť chránené územie Kamenného mlyna v okolí rybníka, amfiteátra, lužnom lesíku a pri kúpalisku.

Vlani sa milovníci prírody sústredili na Trnavské rybníky. Priestor medzi rybníkmi a potokom Parná vyčistilo päťdesiat nadšencov.

Pre účastníkov akcie je zabezpečené občerstvenie vo forme pivečka a nealkoholických nápojov od sponzorov. Igelitové vrecia na odpadky a odvoz odpadu zabezpečí mesto Trnava. Súčasťou akcie bude aj vystúpenie trnavských gitaristov Jozefa Šínskeho a Michala Klátika. Mesto nám pre účely akustického koncertu poskytne rozvodnú skriňu, do ktorej hudobníci zapoja zosilňovače,“ informoval Matej Lančarič, ktorý je spolu s Vilémom Kurzom organizátorom celého podujatia.

Akcia je aj na Facebooku.

Plagát:

Ulož ako PDF
Napísal 26. marca 2012 8:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Dobrovoľníci už po šiesty raz vyčistia Kamenáč. Pridajte sa aj vy”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.