reklama

Trnavčania vyčistia v sobotu od odpadkov Kamenný mlyn, vítaná je každá pomocná ruka

Trnavčania budú už po desiaty raz čistiť svoje okolie od odpadkov. V sobotu sa uskutoční 10. ročník podujatia Jarné čistenie Trnavy v Kamennom mlyne.

Pomocnú ruku môže podať každý, komu záleží na svojom okolí a životnom prostredí. Akcie sa každoročne zúčastňujú desiatky dobrovoľníkov.

Jubilejný 10. ročník tejto tradičnej dobrovoľníckej akcie sa uskutoční v sobotu 2. apríla o 13:00. Zraz je v amfiteátri Kamenný mlyn.

Organizátori zabezpečili pre účastníkov rukavice a igelitové vrecia, zabezpečený je aj odvoz vyzbieraného odpadu.

jarne-upratovanie-kamenac6

Ilustračné foto

Odmenou pre dobrovoľníkov bude aj malé občerstvenie a podujatie Vítanie jari spojené s koncertom hudobného zoskupenia Brotherly Jam.

Podľa slov spoluzakladateľa podujatia a zástupcu primátora Trnavy Mateja Lančariča čistiť sa bude okolie amfiteátra, vstupný parčík, lužný lesík za Kolibou, okolie splavu, lokalita medzi zadnými rybníkmi a riečkou Parná a okolie cesty popri záhradkách v smere k železničnému depu.

Podujatie organizujú spoločne občianske združenia Lepšia Trnava, Trnavská alternatíva, Trnavskí bíli medvedi v spolupráci s Mestom Trnava.

cistenie-kam-2016

Ulož ako PDF
Napísal 29. marca 2016 8:43. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Trnavčania vyčistia v sobotu od odpadkov Kamenný mlyn, vítaná je každá pomocná ruka”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.