reklama

Spoločné jarné čistenie Kamenáča bude v sobotu 28. marca

Tradičné jarné čistenie Kamenného mlyna sa uskutoční v sobotu 28. marca so zrazom o 13. hodine.

Zraz ľudí, ktorí majú nezištný záujem o svoje okolie a chcú podať pomocnú ruku pri odstraňovaní nečistôt a odpadu z Kamenného mlyna, bude v amfiteátri pri Kolibe.

Akciu zabezpečujú občianske združenia Trnavská alternatíva.sk, Lepšia Trnava a Trnavskí bíli medvedi v spolupráci s mestom Trnava.

cistenie-kamenac1

Ilustračné foto

Dobrovoľníci upravia okolie amfiteátra, vstupný parčík, lužný lesík za kolibou, okolie splavu, lokalitu medzi zadnými rybníkmi a riečkou Parná, ako aj okolie cesty popri záhradkách až smerom k železničnému depu.

Igelitové vracia, odvoz odpadu a občerstvenie budú zabezpečené.

Vítaní sú všetci tí, ktorým záleží na prostredí, v ktorom žijú.

jarne-cistenie

Ulož ako PDF
Napísal 25. marca 2015 9:12. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Spoločné jarné čistenie Kamenáča bude v sobotu 28. marca”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.