reklama

Tradícia pokračuje. V sobotu 25. marca sa uskutoční Jarné čistenie Kamenáča

Dobrovoľníci už po jedenásty raz spoja svoje sily a v sobotu 25. marca 2017 vyčistia Kamenný mlyn od odpadkov.

Tradičné podujatie začína o 13. hodine. Zraz účastníkov je v amfiteátri pri Kolibe.

Pomocnú ruku môže podať každý, komu záleží na svojom okolí a životnom prostredí.

Ilustračné foto

Organizátori z občianskych združení Trnavská altenatíva.sk, Lepšia Trnava a Trnavskí bilí medvedi zabezpečili v spolupráci s mestom Trnava vrecia na odpadky, rukavice a aj menšie občerstvenie.

Po skončení podujatia bude vyzbieraný odpad odvezený na skládku.

Na podujatí sa každoročne zúčastňujú desiatky dobrovoľníkov. Spoločnými silami pravidelne vyzbierajú niekoľko desiatok vriec odpadu s celkovou hmotnosťou až štyri tony.

Dobrovoľníci smerujú svoje úsilie na územie okolo amfiteátra, kúpaliska, lužný lesík, lesopark, povodie riečky Parná za rybníkmi, splav, neporiadok zbierajú aj na cestičke pri záhradkách smerom k depu.

Ulož ako PDF
Napísal 22. marca 2017 11:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Tradícia pokračuje. V sobotu 25. marca sa uskutoční Jarné čistenie Kamenáča”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.