reklama

V sobotu môžete podať pomocnú ruku a pridať sa k čisteniu Kamenáča

V sobotu 24. marca 2018 sa uskutoční v Kamennom mlyne dvanásty ročník tradičného dobrovoľníckeho podujatia Jarné čistenie Trnavy.

Zraz účastníkov bude o 13. hodine v amfiteátri pri Kolibe.

Dobrovoľníci vyčistia územie okolo amfiteátra, kúpaliska, lužný lesík, lesopark, povodie riečky Parná za rybníkmi, splav, ako aj cestičku k bývalému železničnému depu.

Pomocnú ruku môže podať každý, komu záleží na svojom okolí a životnom prostredí.

Ilustračné foto

Organizátori z občianskych združení Trnavská alternatíva.sk, Lepšia Trnava a Trnavskí bíli medvedi v spolupráci s Mestom Trnava zabezpečia pre účastníkov vrecia na odpad, rukavice a občerstvenie.

Vyzbieraný odpad bude po ukončení akcie odvezený na skládku.

Na podujatí sa každoročne zúčastňujú desiatky dobrovoľníkov. Spoločnými silami pravidelne vyzbierajú niekoľko desiatok vriec odpadu.

Ulož ako PDF
Napísal 19. marca 2018 11:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V sobotu môžete podať pomocnú ruku a pridať sa k čisteniu Kamenáča”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.