reklama

Tradičné jarné čistenie Kamenáča bude už túto sobotu

V poradí už po trinásty raz sa stretnú v Kamennom mlyne dobrovoľníci, aby spoločnými silami vyčistili prírodnú lokalitu od neporiadku.


Dobrovoľníci rok čo rok vyzbierajú z Kamenáča desiatky vriec odpadu

Ilustračné foto

Dobrovoľníci v lokalite Kamenného mlyna každoročne vyzbierajú niekoľko ton odpadkov. Tie vďaka nim opustia chránené územie a skončia na skládke.

Začiatok 13. ročníka dobrovoľníckej akcie Jarné čistenie Trnavy je v sobotu 30. marca 2019 o 13. hodine v amfiteátri v Kamennom mlyne.

Čistiť sa bude územie okolo amfiteátra, kúpaliska, lužný lesík, lesopark, povodie riečky Parná za rybníkmi, splav, ako aj cestička k bývalému železničnému depu.

Organizátori zabezpečili vrecia na odpad, rukavice a občerstvenie pre účastníkov podujatia.

Jarné čistenie Trnavy zabezpečujú občianske združenia Priateľská Trnava a Lepšia Trnava v spolupráci s mestom.

Vítaná je každá pomocná ruka.

Ulož ako PDF
Napísal 27. marca 2019 7:53. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.