reklama

Kaufland chce v Trnave ďalšiu prevádzku. Poškuľuje aj po cukrovare

O tom, že spoločnosť Kaufland plánuje postaviť na území Trnavy ďalšiu prevádzku, sa hovorí už dlhší čas. Aktuálne sa objavujú informácie, že jednou z eventualít pre umiestnenie druhého trnavského Kauflandu môže byť územie bývalého cukrovaru. Podľa informácií portálu trnava-live.sk predstavitelia spoločnosti rokujú s majiteľmi pozemkov a objektov cukrovaru v snahe dospieť k dohode.

O tom, či je v hre aj možnosť, že Kaufland umiestni svoju novú prevádzku v jednom z chátrajúcich historických objektov pri Šrobárovej ulici, sa zatiaľ hovorí len neoficiálne.

Možnosť, že Kaufland zrenovuje niektorý z historických objektov bývalého cukrovaru, nie je až taká nereálna

„Po viac ako desaťročnom úspešnom pôsobení v Trnave máme seriózny záujem o ďalší rast v tomto meste. Momentálne však nevieme uviesť žiadne detaily, pretože sme vo fáze nezáväzných rokovaní a nedošlo k žiadnej právoplatnej či inej relevantnej dohode. Areál cukrovaru je jednou z oblastí, ktorú monitorujeme. Kedy budú známe ďalšie konkrétnosti momentálne nevieme určiť,“ vyslovil oficiálne stanovisko Kauflandu k plánovanej expanzii v Trnave vedúci úseku reklamy Martin Gärtner.

Kaufland dnes prevádzkuje viac ako 1000 obchodných domov v siedmich európskych krajinách.

Ako zdôraznil M. Gärtner, „naša spoločnosť má skúsenosti aj s adaptáciou pôvodných priestorov pre účely obchodnej prevádzky, v prvom rade sa však vždy riadime podmienkami stanovenými v právoplatnom stavebnom povolení“.


Ulož ako PDF
Napísal 30. marca 2011 2:13. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Kaufland chce v Trnave ďalšiu prevádzku. Poškuľuje aj po cukrovare”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.