reklama

Zakliesnenému vodičovi pomáhali z kabíny kamióna hasiči

Desať príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v Trnave zasahovalo pri nehode kamióna pod Bielou horou medzi Trstínom a Jablonicou.

Vodič Volva s prívesom prešiel do protismeru, zišiel z cesty a narazil do priľahlého kopca. Po nehode zostal zakliesnený v kabíne. Von ho dostali až hasičskí záchranári. Zranenia, ktoré vodič pri nehode utrpel, si vyžiadali jeho prevoz do nemocnice.

Foto: KR HaZZ v Trnave

„Príslušníci hasičského zboru súčasne ohraničili miesto nehody, a vzhľadom k tomu, že z nádrže vytekali pohonné hmoty do voľnej pôdy, utesnili prasknutú nádrž proti ďalšiemu úniku pohonných hmôt a zabezpečili vozidlo proti vzniku požiaru odpojením akumulátorovej batérie,“ poznamenal k zásahu hovorca KR HaZZ Ivan Peťko.

Ulož ako PDF
Napísal 2. apríla 2011 0:46. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.