reklama

Priaznivci Spartaka budú hovoriť o aktuálnej situácii v klube na verejnom zhromaždení

V sobotu 9. apríla o 15. 30 hodine začne pred trnavskou radnicou verejné zhromaždenie fanúšikov Spartaka pod názvom Za koncepciu! Za silný Spartak! Akciu organizuje občianske združenie Bílí Andeli.

Podľa slov generálneho sekretára združenia Štefana Horvátha rečníci oboznámia fanúšikov s postojom k aktuálnej situácii v klube, ktorá sa vyhrotila po odvolaní trénera Dušana Radolského. Zástupcovia OZ priblížia účastníkom zhromaždenia sumár z minulotýždňového rokovania s majiteľmi klubu.

Transparentom Za koncepciu! Za silný Spartak! sa v utorok prezentovali trnavskí fanúšikovia počas pohárového zápase v Bratislave proti Slovanu (2:2)

Foto: Erik Márföldi

„Priestor pre vyjadrenie svojich návrhov, myšlienok či názorov dostane každý, kto bude mať pocit, že sa chce o svoj postoj podeliť s ostatnými. Je zrejmé, že priaznivci klubu, tí aktívni a aj takí, ktorí na futbal z rôznych dôvodov nechodia, majú rozličné názory na riešenie situácie v klube.
My ponúkame každému, kto sa bude chcieť vyjadriť, možnosť verejnej prezentácie a diskusie s ostanými fanúšikmi klubu. Myslíme si, že nadišiel čas, aby z krčmových, internetových a rôznych iných diskusií vzišla konečne plodná a podnetná debata,“
uviedol Š. Horváth a pripomenul, že fanúšikovská obec chce nájsť spoločne aj odpovede na otázky týkajúce sa budúceho vzťahu k svojmu klubu.

Cieľom OZ Bílí Andeli je prilákať pred radnicu aj tých, ktorí na trnavský futbal v minulosti z rôznych príčín zanevreli. Mnohí prestali chodiť na štadión po neslávnej prehre v Rimavskej Sobote, ďalších sklamala séria predčasných trénerských odvolaní z posledných rokov. „Uvedomujeme si, že aj napriek všetkému negatívnemu, čo sa stalo v minulosti, títo ľudia Spartaku aj naďalej fandia. Aj preto sme sa rozhodli usporiadať verejné zhromaždenie mimo areálu štadióna a budeme veľmi radi, ak sa k nám pridá každý, komu na Spartaku a dobrom mene klubu záleží. Bez ohľadu na to, či na futbal chodí pravidelne, občas, alebo vôbec,“ pripomenul Horváth.

Ulož ako PDF
Napísal 6. apríla 2011 13:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Priaznivci Spartaka budú hovoriť o aktuálnej situácii v klube na verejnom zhromaždení”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.