reklama

Druhé kolo TCL pre Lipovského, v čele s miernym náskokom Tupý

V dramatických pretekoch druhého kola Trnavskej cyklistickej ligy (TCL) triumfoval Karol Lipovský z CK Masters Teamu, ktorý zvíťazil pred Mariánom Hlbockým (rovnaký čas v cieli ako víťaz) z CK Trnava. Tretiu priečku obsadil Milan Tupý z Piešťan.

Na štart sa postavilo 55 pretekárov. Obrovský záujem o tieto preteky prekvapil aj usporiadateľov z CK Trnava. Na okruh Košolná-Dlhá-Doľany-D.Orešany-Košolná sa postavil aj bývalý reprezentant a tréner Interu Bratislava Pavol Gálik. Priviedol so sebou trojicu zverencov – Wachsa, Tarageľa a Mačáka, ktorí diktovali priebeh pretekov.

V polovici druhého okruhu zo štyroch predpísaných sa im podaril jeden z mnohých pokusov o únik. Tempo s nimi dokázal udržať iba bývalý profesionál Dalibor Grebeči.

K. Lipovský (na snímke vpravo) sa po nedávnom návrate z Thajska predstavil napriek miernym zdravotným problémom vo výbornej forme

Víťaz 1. kola Ivan Pašek (CK Masters Team) prišiel do cieľa na 8. priečke.

V celkovom poradí po dvoch odjazdených pretekoch je na čele TCL Milan Tupý so ziskom 115 bodov pred Pašekom (113) a Hlbockým (110).

Tretie preteky sa uskutočnia už túto stredu so štartom za Dolným Dubovým.

Výsledková listina 2. kola TCL.

Ulož ako PDF
Napísal 11. apríla 2011 2:07. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Šport, Trnavská cyklistická liga. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.