reklama

Druhé kolo TCL pre Lipovského, v čele s miernym náskokom Tupý

V dramatických pretekoch druhého kola Trnavskej cyklistickej ligy (TCL) triumfoval Karol Lipovský z CK Masters Teamu, ktorý zvíťazil pred Mariánom Hlbockým (rovnaký čas v cieli ako víťaz) z CK Trnava. Tretiu priečku obsadil Milan Tupý z Piešťan.

Na štart sa postavilo 55 pretekárov. Obrovský záujem o tieto preteky prekvapil aj usporiadateľov z CK Trnava. Na okruh Košolná-Dlhá-Doľany-D.Orešany-Košolná sa postavil aj bývalý reprezentant a tréner Interu Bratislava Pavol Gálik. Priviedol so sebou trojicu zverencov – Wachsa, Tarageľa a Mačáka, ktorí diktovali priebeh pretekov.

V polovici druhého okruhu zo štyroch predpísaných sa im podaril jeden z mnohých pokusov o únik. Tempo s nimi dokázal udržať iba bývalý profesionál Dalibor Grebeči.

K. Lipovský (na snímke vpravo) sa po nedávnom návrate z Thajska predstavil napriek miernym zdravotným problémom vo výbornej forme

Víťaz 1. kola Ivan Pašek (CK Masters Team) prišiel do cieľa na 8. priečke.

V celkovom poradí po dvoch odjazdených pretekoch je na čele TCL Milan Tupý so ziskom 115 bodov pred Pašekom (113) a Hlbockým (110).

Tretie preteky sa uskutočnia už túto stredu so štartom za Dolným Dubovým.

Výsledková listina 2. kola TCL.

Ulož ako PDF
Napísal 11. apríla 2011 2:07. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Šport, Trnavská cyklistická liga. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.