reklama

Rozšírenie výroby LCD komponentov pri Voderadoch prinesie 800 nových pracovných miest

Spoločnosť Fine DNC Slovakia so sídlom v priemyselmom parku Samsung pri Voderadoch plánuje rozšíriť svoje výrobné kapacity. Kórejská spoločnosť dodáva LCD komponenty pre výrobcov čiernej a bielej techniky.

Vizualizácia výrobného objektu dodávateľa pre Samsung

Foto: Fine DNC

Ako vyplýva z oznámenia investora o zmene činnosti, ktorý predložil na schválenie dotknutým úradom, po realizácii projektu plánuje firma zväčšiť svoju výrobnú plochu zo súčasných 6 300 metrov štvorcových na 7 800 metrov štvorcových.
Plocha skladovacích priestorov sa zvýši o 1 800 metrov štvorcových na celkovú plochu 4 400 m².

Firma v súčasnosti zamestnáva 400 ľudí, po dokončení nových priestorov má pribudnúť ďalších 800 nových pracovných pozícií.

Areál spoločnosti Fine DNC tvorí samostnatný komplex na pozemku v priemyselnom parku Samsung. Firma produkuje predné rýmy, zadné dosky a krycie puzdrá pre LCD televízory a monitory.

Ulož ako PDF
Napísal 28. apríla 2011 8:40. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava, Z regiónu. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.