reklama

Päťdesiatmiliónová investícia má priniesť 150 nových pracovných miest

Plastové dielce pre automobilový priemysel plánuje vyrábať pri Trnave spoločnosť Mecaplast Slovakia. Nový výrobný závod má stáť v priemyselnom areáli automobilky PSA.

Spoločnosť Mecaplast Slovakia chce začať s výrobou plastových dielcov určených predovšetkým pre automobilový priemysel v máji 2016.

Výstavba výrobnej haly začne zrejme už na jeseň tohto roka.

Hlavným výrobným programom v tomto výrobnom komplexe je lisovanie, montovanie a manipulácia s plastovými komponentmi.

Spoločnosť bude produkovať interierové a exterierové plastové diely pre vozidlá značiek Peugeot, Citroen, BMW či Volkswagen.

Investor postaví výrobno-skladovaciu halu s administratívnou budovu na ploche 7400 metrov štvorcových.

mecaplast
Pohľad na voľný priestor pre halu Mecaplast, v pozadí automobilka PSA

Spoločnosť Mecaplast Slovakia plánuje po plnom nábehu výroby zamestnať 150 ľudí, z toho 110 v robotníckej profesii a 40 v administratíve. Firma počíta s trojzmennou prevádzkou.

Celková investícia má dosiahnuť 50 miliónov eur.

Plocha, na ktorej sa má budovať nová výrobná hala je v súčasnosti nezastavaná, v katastri nehnuteľností je vedená ako ostatné plochy a nádvoria.

Územie je v zmysle územného plánu mesta Trnava určené pre priemysel. Priestor je obkolesená areálovými komunikáciami a výrobnou halou automobilky PSA.

meca-map

Ulož ako PDF
Napísal 6. augusta 2015 8:34. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Päťdesiatmiliónová investícia má priniesť 150 nových pracovných miest”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.