reklama

Rekonštrukciu elektrických sietí na pešej zóne ukončia na konci mája

Do konca mája bude prebiehať výmena a rekonštrukcia sietí nízkeho napätia umiestnených pod povrchom pešej zóny na Hlavnej ulici v Trnave. Dôvodom stavebných prác bol havarijný stav sietí.

V priebehu apríla dodávateľská spoločnosť zrealizovala pre Západoslovenskú energetiku rekonštrukciu sietí v úseku pešej zóny od reštaurácie U Jozefa po križovatku s Dolnými Baštami pri lekárni na Evanjelickom dome.
Do konca mesiaca plánujú ukončiť stavebné práce v časti od Trhovej ulice po reštauráciu Pod Baštami.

V minulosti došlo na pešej zóne k rekonštrukcii plynovodov. Kompletné dokončenie obnovy všetkých inžinierskych sietí bude ukončené až po výmene vodovodných sietí.

Ulož ako PDF
Napísal 3. mája 2011 13:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Rekonštrukciu elektrických sietí na pešej zóne ukončia na konci mája”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.