reklama

Rekonštrukciu elektrických sietí na pešej zóne ukončia na konci mája

Do konca mája bude prebiehať výmena a rekonštrukcia sietí nízkeho napätia umiestnených pod povrchom pešej zóny na Hlavnej ulici v Trnave. Dôvodom stavebných prác bol havarijný stav sietí.

V priebehu apríla dodávateľská spoločnosť zrealizovala pre Západoslovenskú energetiku rekonštrukciu sietí v úseku pešej zóny od reštaurácie U Jozefa po križovatku s Dolnými Baštami pri lekárni na Evanjelickom dome.
Do konca mesiaca plánujú ukončiť stavebné práce v časti od Trhovej ulice po reštauráciu Pod Baštami.

V minulosti došlo na pešej zóne k rekonštrukcii plynovodov. Kompletné dokončenie obnovy všetkých inžinierskych sietí bude ukončené až po výmene vodovodných sietí.

Ulož ako PDF
Napísal 3. mája 2011 13:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Rekonštrukciu elektrických sietí na pešej zóne ukončia na konci mája”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.