reklama

Pred nami sú piate Trnavské literárne slávnosti

Piaty ročník literárneho minifestivalu Trnavské literárne slávnosti, ktorý už tradične organizuje Mesto Trnava spolu s Trnavským literárnym klubom, sa uskutoční v piatok 20. a v sobotu 21. mája 2011.

Ústredným motívom piatkového programu, ktorý sa začína o 18.00 v západnom krídle trnavskej radnice, budú aktuálne podoby poézie a prózy slovenských ženských autoriek. Pozvanie prijali viaceré etablované spisovateľky; Monika Kompániková, Mária Ferencuhová, Nora Ružičková a Uršula Kovalyk. O hudobnú časť večera sa postará trnavský H projekt.

Plagát

Sobotný diel podujatia sa bude odohrávať v divadelnom štúdiu Divadla Jána Palárika v Trnave. Náplňou poetického večera bude prierez klubovou literárnou tvorbou na Slovensku. Práve klubová scéna tvorí stále podnetnú a živú súčasť literárneho života a spoločenstva. Predstaví sa Trnavský literárny klub a jeho hostia z viacerých slovenských literárnych klubov.

Program sa začína o 17.00 h.

(Tlačová správa mesta Trnava)

Ulož ako PDF
Napísal 19. mája 2011 8:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.