reklama

UNICEF bude získavať prispievateľov priamym oslovením aj v uliciach Trnavy

Viac ako 3800 Slovákov pravidelne pomáha deťom v rozvojových krajinách ako Priateľ detí UNICEF. Svojím pravidelným dobrovoľným príspevkom umožňujú deťom vo svete prežiť plnohodnotnejšie detstvo. Mnohí z nich sa stali Priateľmi detí vďaka rozhovoru s rekrutérom UNICEF. Priame oslovenie budúcich darcov využije UNICEF od pondelka 24. mája 2011 aj v Trnave. Školení rekrutéri budú v centre mesta oslovovať ľudí, vysvetľovať prácu UNICEF na pomoc deťom a motivovať, aby sa stali pravidelnými prispievateľmi. Vďaka ich nezištnej pomoci bude môcť UNICEF realizovať programy a projekty v oblasti zdravia, pitnej vody, vzdelávania a ochrany detí.

Priatelia detí UNICEF sú neformálnym klubom darcov, ktorí sa rozhodli deti neprehliadať a pomáhať im. Uvedomujú si, že efektívne darcovstvo nie je jednorazovou záležitosťou a veria, že pravidelné príspevky prinesú veľkú zmenu. Každý mesiac prispievajú na konto UNICEF, aby umožnili projekty pre deti plánovať a realizovať. Ich nezištná podpora a dlhodobý záujem o problémy detí vo svete patria medzi základné piliere, vďaka ktorým dokáže UNICEF efektívne pomáhať deťom.

Školení rekrutéri UNICEF od pondelka 23.5.2011 v centre Trnavy: nezbierajú peniaze, nemajú pokladničku, vysvetľujú prácu UNICEF pre deti a registrujú záujemcov o pravidelné darcovstvo. Označenie: tričko UNICEF, identifikačná karta v puzdre zavesenom na šnúrke, taška UNICEF s materiálmi

Jedným zo spôsobov, ako UNICEF oslovuje ľudí, aby sa stali Priateľmi detí, je aktívny nábor prostredníctvom školených rekrutérov. Tento spôsob využije UNICEF aj v centre Trnavy od pondelka 24. mája 2011. Rekrutéri budú označení tričkom s logom UNICEF, identifikačnou kartou a taškou UNICEF s materiálmi. Nebudú zbierať finančné prostriedky, ale budú oslovovať ľudí, objasňovať prácu UNICEF pre deti a motivovať, aby sa stali pravidelnými darcami Priateľmi detí UNICEF.

Priateľom detí UNICEF sa môže stať každý, kto chce pomôcť, aby sa deti vo svete mohli rozvíjať a prežiť plnohodnotnejšie detstvo. Pravidelným príspevkom na konto UNICEF podáva Priateľ detí spolu s UNICEF pomocnú ruku miliónom detí na svete bez zdravotnej starostlivosti, pitnej vody, prístupu k vzdelaniu alebo bez rodičov, ako aj deťom, ktoré žijú v krajnej chudobe, ktoré zasiahla vojna a ozbrojené konflikty, pandémia HIV/AIDS a prírodné katastrofy – tragické zemetrasenia, dlhotrvajúce suchá či naopak extrémne dažde a záplavy.

Bližšie informácie nájdete na stránkach:
www.unicef.sk/sk/nabor-pdu/preco-byt-priatelom/
www.unicef.sk/sk/nabor-pdu/f2f-v-uliciach/kto-je-rekruter/
www.priateliadeti.sk

(Tlačová správa)

Ulož ako PDF
Napísal 21. mája 2011 0:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Spoločnosť, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.