reklama

Športový víkend v Trnave bude patriť 24. ročníku Gymfestu

V dňoch 4.-5. júna sa v Mestskej športovej hale uskutoční 24. GYM – Festival. Súčasťou Gymfestu sú Medzinárodné majstrovstvá Slovenska žien v športovej gymnastike, Majstrovstvá Slovenska junioriek a žien, 43. ročník súťaže o „Pohár Starobylej Trnavy“ (medzinárodné preteky družstiev starších žiačok), Memoriál Heleny a Jána Novákových a Vojtecha Schöna.

Na tomto ročníku sa predstavia pretekárky z deviatich štátov (Rusko, Austrália, Rumunsko, Ukrajina, Poľsko, Chorvátsko, Maďarsko, Poľsko, Česko a Slovensko).

Hviezdou pretekov bude nesporne Anna Pavlova z Ruska. Anna v roku 2004 získala dve bronzové medaily na OH v Aténach. Jej prvé vystúpenie na medzinárodnej scéne sa odohralo v roku 2000, kedy získala zlatú medailu na juniorskom šampionáte. Pavlova je viacnásobná medaIlistka z MS a ME.

Nemenej zaujímavými osobnosťami budú Larisa Iordache z Rumunska a reprezentácia Austrálie. V roku 2010 Larisa Iordache na ME juniorov získala bronz.

Z domácich pretekárok vystúpia Klaudia Danišová a Viera Tranžíková.

Program podujatia otvoria v sobotu o 14. hodine,  finálové disciplíny v kategórii žien odštartujú v nedeľu o 10. hodine.

Plagát:

Ulož ako PDF
Napísal 30. mája 2011 8:53. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.