reklama

Trnavská 13: príďte sa 11.júna zabaviť, vypočuť si dobrú hudbu alebo si jednoducho urobte pekný deň s rodinkou

Jedna z najväčších spoločenských udalostí v Trnave, Trnavská 13-tka, sa každoročne koná pri príležitosti osláv Dňa otcov. Táto nevšedná atrakcia mesta Trnava štartuje v sobotu 11. júna už svoj 14.ročník.

Pitie piva nie je podmienkou!
To treba povedať hneď na začiatku – každý z nás sa môže občerstviť podľa svojej chuti. Zoberte svoje priateľky, či manželky s deťmi a príďte si užiť bohatý program, ktorý Vám ponúka Trnavská 13-tka. Od rána bude pre deti prichystané maľovanie na tvár, môžu sa vyšantiť na motokárach a poskákať si v nafukovacom hrade a na trampolíne. Organizujeme aj zaujímavé detské súťaže a ďalšie atrakcie. Od 16:00 hod. vystúpi Miriam Králová, ktorá ponúkne svoj detský program Farbičky pre detičky.

Prejdite sa po Trnave, mení sa…
Každý deň sa naše mesto mení, stále v ňom niečo pribúda, stačí si pozrieť regionálne noviny. Ale koľkí z nás máme čas na prechádzku po centre? Takto to môžete urobiť so svojimi priateľmi, ktorých ste už dlho nevideli. Poprechádzate sa, posedíte si pri stole a pospomínate. Môžete si vypočuť výbornú muzičku, občerstvíte sa, a hlavne – užijete si sobotu naplno.

V minulých rokoch bola v tomto čase Trnava zaplavená živo sa baviacimi účastníkmi pochodu. Pre približne 2 500 turistov, priateľov a ich rodinky budeme mať aj tento ročník pripravené krásne tričká – tentoraz čokoládovo-hnedé. Pre rodinky s deťmi máme samozrejme pripravený dostatok tričiek od 6mes- 12r, pre babenky tričká S, M, L a pánske do veľkosti XXXL. Každému z nás sa môžu zísť aj klobúky alebo šiltovky, uvidíme aké nás stretne počasíčko.

Trnavská 13 nezabúda ani na rodiny s deťmi

V prípade rodiniek, samozrejme, myslíme aj na menej zdatných jedincov, pre ktorých je naplánovaná tzv. „baby trasa“ nášho pochodu. Stačí, ak absolvujete 7 zastávok, a pindex máte uzatvorený.

Pindex (pivný index), ktorý dostanete na štarte, má okrem popisu jednotlivých zastávok aj kolónky na ich známkovanie. Vyjadrujete sa ku kvalite pivka, kofoly, či iného nápoja, k vzhľadu prostredia, ku kvalite obsluhy, a tiež toaletám. Slušný podnik predsa poznáte aj podľa čistých záchodkov. Píšte svoje pripomienky, postrehy a námety, vždy je čo zlepšovať a majitelia podnikov takéto postrehy iste ocenia. Pre účastníkov budú v cieli pripravené diplomy a spomienkové samolepky.

Súťaže pre účastníkov
Takže, najväčšia prezentovaná partia na štarte, ktorá dorazí aj do cieľa ZÍSKAVA SUD PIVA od sponzora STAROPRAMEN.
Budeme udeľovať aj tieto individuálne ocenenia: Najmladší a najstarší účastník, najťažší muž a najobjemnejšie brucho pochodu. Navyše na facebooku sledujte našu súťaž o 10 tričiek. Predstavujeme tu podniky na trase, a zo všetkých, ktorým sa páči daný príspevok, vždy vyžrebujeme výhercu.

Srdečne vás všetkých pozývame, zábava bude parádna.

Organizačný výbor Trnavskej 13-tky


Ulož ako PDF
Napísal 6. júna 2011 9:30. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.