reklama

Trnavská 13: príďte sa 11.júna zabaviť, vypočuť si dobrú hudbu alebo si jednoducho urobte pekný deň s rodinkou

Jedna z najväčších spoločenských udalostí v Trnave, Trnavská 13-tka, sa každoročne koná pri príležitosti osláv Dňa otcov. Táto nevšedná atrakcia mesta Trnava štartuje v sobotu 11. júna už svoj 14.ročník.

Pitie piva nie je podmienkou!
To treba povedať hneď na začiatku – každý z nás sa môže občerstviť podľa svojej chuti. Zoberte svoje priateľky, či manželky s deťmi a príďte si užiť bohatý program, ktorý Vám ponúka Trnavská 13-tka. Od rána bude pre deti prichystané maľovanie na tvár, môžu sa vyšantiť na motokárach a poskákať si v nafukovacom hrade a na trampolíne. Organizujeme aj zaujímavé detské súťaže a ďalšie atrakcie. Od 16:00 hod. vystúpi Miriam Králová, ktorá ponúkne svoj detský program Farbičky pre detičky.

Prejdite sa po Trnave, mení sa…
Každý deň sa naše mesto mení, stále v ňom niečo pribúda, stačí si pozrieť regionálne noviny. Ale koľkí z nás máme čas na prechádzku po centre? Takto to môžete urobiť so svojimi priateľmi, ktorých ste už dlho nevideli. Poprechádzate sa, posedíte si pri stole a pospomínate. Môžete si vypočuť výbornú muzičku, občerstvíte sa, a hlavne – užijete si sobotu naplno.

V minulých rokoch bola v tomto čase Trnava zaplavená živo sa baviacimi účastníkmi pochodu. Pre približne 2 500 turistov, priateľov a ich rodinky budeme mať aj tento ročník pripravené krásne tričká – tentoraz čokoládovo-hnedé. Pre rodinky s deťmi máme samozrejme pripravený dostatok tričiek od 6mes- 12r, pre babenky tričká S, M, L a pánske do veľkosti XXXL. Každému z nás sa môžu zísť aj klobúky alebo šiltovky, uvidíme aké nás stretne počasíčko.

Trnavská 13 nezabúda ani na rodiny s deťmi

V prípade rodiniek, samozrejme, myslíme aj na menej zdatných jedincov, pre ktorých je naplánovaná tzv. „baby trasa“ nášho pochodu. Stačí, ak absolvujete 7 zastávok, a pindex máte uzatvorený.

Pindex (pivný index), ktorý dostanete na štarte, má okrem popisu jednotlivých zastávok aj kolónky na ich známkovanie. Vyjadrujete sa ku kvalite pivka, kofoly, či iného nápoja, k vzhľadu prostredia, ku kvalite obsluhy, a tiež toaletám. Slušný podnik predsa poznáte aj podľa čistých záchodkov. Píšte svoje pripomienky, postrehy a námety, vždy je čo zlepšovať a majitelia podnikov takéto postrehy iste ocenia. Pre účastníkov budú v cieli pripravené diplomy a spomienkové samolepky.

Súťaže pre účastníkov
Takže, najväčšia prezentovaná partia na štarte, ktorá dorazí aj do cieľa ZÍSKAVA SUD PIVA od sponzora STAROPRAMEN.
Budeme udeľovať aj tieto individuálne ocenenia: Najmladší a najstarší účastník, najťažší muž a najobjemnejšie brucho pochodu. Navyše na facebooku sledujte našu súťaž o 10 tričiek. Predstavujeme tu podniky na trase, a zo všetkých, ktorým sa páči daný príspevok, vždy vyžrebujeme výhercu.

Srdečne vás všetkých pozývame, zábava bude parádna.

Organizačný výbor Trnavskej 13-tky


Ulož ako PDF
Napísal 6. júna 2011 9:30. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.