reklama

Nový rekord: na Trnavskú 13 prišlo 2434 ľudí

Štrnástemu ročníku pivného pochodu praje počasie aj záujem milovníkov piva. Krátko popoludní organizátori z rovnomenného občianskeho združenia evidovali na štarte už viac ako 2200 účastníkov. Prví smädní turisti prichádzali na štart do podniku oproti bývalým parným kúpeľom už od 9. hodiny.

Na dračku išli čokoládovohnedé tričká, slušivé klobúčiky aj šiltovky.

Mravenisko na štarte

Zapísať sa, obliecť tričko a vyraziť na trať

„Tešíme sa z peknej účasti, praje nám počasie. Veríme, že všetko prebehne v poriadku a ľudia si dnešný pochod užijú,“ vyhlásil za všetkých usporiadateľov Igor Holéczy. „To viete, máme tam hore známosti, veď pivečko je božský nápoj,“ vtipkoval člen organizačného štábu, prezývaný Mildo, chváliac krásne počasie.

Viaceré z trinástich  podnikov na trase pochodu, ku ktorým pribudli tri bonusové, sa snaží tradične počas pochodu obohatiť klasickú ponuku o niečo špeciálne. „U nás dnes okrem krásnych dievčat za barom ponúkame parádne klobásy, párky a podávame výborný gulášik,“ pochválil sa šéf vyhlásenej pivárne Vozovka Hill Peter Čahoj.

Najväčší záujem bol samozrejme o pivo, pitie zlatého moku počas pochodu však nie je podmienkou

Po príchode do cieľa pochodu čaká na účastníkov koncert skupiny Kamión, ešte predtým sa mohli vyšantiť deti na trampolíne či autíčkach na baterky.

Hlavným ťahákom večerného programu je koncert Lucie Revival Bandu so začiatkom o 20. 30 hodine.

Aktualizované: Na štarte pochodu sa podľa oficiálneho vyjadrenia organizátorov zaregistrovalo rekordných 2434 účastníkov.
Na 14. ročníku bol prekonaný rekord z minulého roka, kedy prišlo na Trnavskú trinástku 2286 ľudí.

Ulož ako PDF
Napísal 11. júna 2011 16:44. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Nový rekord: na Trnavskú 13 prišlo 2434 ľudí”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.