reklama

Objekt historickej radnice trápi vlhkosť

Odstrániť dlhodobý problém s vlhnutím múrov severnej strany mestskej radnice je úlohou pracovníkov dodávateľskej firmy, ktorá v týchto dňoch realizuje sanáciu časti historického objektu.

V prvej fáze došlo podla slov tlačového tajomníka mesta Trnava Pavla Tomašoviča k odstráneniu vrchnej vrstvy fasády až po kamenné murivo budovy. Neskôr bola nanesená sanačná omietka, ktorá absorbuje vlhkosť.

Vlhkosť najviac zasiahla severnú časť trnavskej radnice

„Na prelome augusta a septembra by mali byť práce ukončené, vrátane konečnej úpravy fasády,“ uviedol Tomašovič. Ako pripomenul, s rovnakým problémom sa mesto potýka aj v iných častiach objektu. Postupne bude pokračovať v ich sanácii.

Do renovácie severnej časti radnice investuje mesto štyritisíc eur.

Ulož ako PDF
Napísal 16. augusta 2011 12:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Objekt historickej radnice trápi vlhkosť”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.