reklama

Objekt historickej radnice trápi vlhkosť

Odstrániť dlhodobý problém s vlhnutím múrov severnej strany mestskej radnice je úlohou pracovníkov dodávateľskej firmy, ktorá v týchto dňoch realizuje sanáciu časti historického objektu.

V prvej fáze došlo podla slov tlačového tajomníka mesta Trnava Pavla Tomašoviča k odstráneniu vrchnej vrstvy fasády až po kamenné murivo budovy. Neskôr bola nanesená sanačná omietka, ktorá absorbuje vlhkosť.

Vlhkosť najviac zasiahla severnú časť trnavskej radnice

„Na prelome augusta a septembra by mali byť práce ukončené, vrátane konečnej úpravy fasády,“ uviedol Tomašovič. Ako pripomenul, s rovnakým problémom sa mesto potýka aj v iných častiach objektu. Postupne bude pokračovať v ich sanácii.

Do renovácie severnej časti radnice investuje mesto štyritisíc eur.

Ulož ako PDF
Napísal 16. augusta 2011 12:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Objekt historickej radnice trápi vlhkosť”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.