reklama

Vodičov pri ceste vystrašili desiatky uniformovaných mužov

Na veľké množstvo „vojakov a uniformovaných mužov“ pohybujúcich sa v utorok 27. septembra v ranných hodinách na poliach medzi Trnavou a Ružindolom nás upozornili hneď viacerí čitatelia nášho portálu.

„Niečo sa tu muselo stať, všade je množstvo vojakov v uniformách, postupujú v asi 30 – metrových intervaloch popri ceste neďaleko obytnej zóny Parnas v Bielom Kostole. Vyzerá to, akoby po niekom pátrali,“ zhodovali sa naši informátori.

Hovorca Krajského riaditeľstva PZ v Trnave Michal Hanus pre trnava-live.sk poznamenal, že polícia v tejto lokalite nevykonávala žiadnu činnosť a odkázal nás na Zbor väzenskej a justičnej stráže, ktorý podľa jeho slov vykonával v inkriminovanom čase cvičenie.

Časť účastníkov cvičenia neďaleko Bieleho Kostola

Slová policajného hovorcu potvrdil riaditeľ Ústavu na výkon trestu odňatia slobody v Hrnčiarovciach nad Parnou plk. PhDr. Jaroslav Jánoš, PhD.

„V utorok 27. septembra v čase od 05:08 hod. bola v Ústave na výkon trestu odňatia slobody Hrnčiarovce nad Parnou realizovaná previerka pohotovosti ústavu s následným plnením úloh. Námetom cvičenia bolo nedovolené opustenie odsúdeného z Otvoreného oddelenia zriadeného v ústave. Cvičenia sa zúčastnilo 115 príslušníkov ústavu. Námetové cvičenia realizujeme najmenej jedenkrát do roka. Je na rozhodnutí nadriadených Zboru väzenskej a justičnej stráže, či sa cvičenie uskutoční v objekte ústavu alebo v teréne. Utorkové cvičenie bolo ukončené o 9. hodine,“ informoval nás prostredníctvom oficiálneho stanoviska J. Jánoš.

Ulož ako PDF
Napísal 29. septembra 2011 15:27. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.