reklama

Na Bernolákovej ulici bude po dokončení kanalizácie nový asfaltový koberec

Výstavba kanalizácie na Bernolákovej ulici je v záverečnej fáze. Pre investíciu spoločnosti TAVOS (Trnavská vodárenská spoločnosť) museli vodiči a obyvatelia Bernolákovej a okolitých ulíc znášať od začiatku apríla dopravné obmedzenia.

Situácia by sa mala vrátiť do normálu po 17. októbri, teda už v priebehu budúceho týždňa.

Po ukončení výstavby kanalizácie Trnavský samosprávny kraj spoločne s Tavosom investujú do obnovy cesty

V minulých dňoch odštartovali na 380 – metrovom úseku aj práce na obnove povrchov rozkopanej cesty.
„Trnavský samosprávny kraj spoločne s TAVOSOM uzavreli dohodu o rekonštrukcii povrchu poškodenej komunikácie. Investičné náklady si podelíme v pomere 50 ku 50,“ informoval hovorca Trnavského samosprávneho kraja Patrik Velšic.

Ulož ako PDF
Napísal 11. októbra 2011 16:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na Bernolákovej ulici bude po dokončení kanalizácie nový asfaltový koberec”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.