reklama

Na Bernolákovej ulici bude po dokončení kanalizácie nový asfaltový koberec

Výstavba kanalizácie na Bernolákovej ulici je v záverečnej fáze. Pre investíciu spoločnosti TAVOS (Trnavská vodárenská spoločnosť) museli vodiči a obyvatelia Bernolákovej a okolitých ulíc znášať od začiatku apríla dopravné obmedzenia.

Situácia by sa mala vrátiť do normálu po 17. októbri, teda už v priebehu budúceho týždňa.

Po ukončení výstavby kanalizácie Trnavský samosprávny kraj spoločne s Tavosom investujú do obnovy cesty

V minulých dňoch odštartovali na 380 – metrovom úseku aj práce na obnove povrchov rozkopanej cesty.
„Trnavský samosprávny kraj spoločne s TAVOSOM uzavreli dohodu o rekonštrukcii povrchu poškodenej komunikácie. Investičné náklady si podelíme v pomere 50 ku 50,“ informoval hovorca Trnavského samosprávneho kraja Patrik Velšic.

Ulož ako PDF
Napísal 11. októbra 2011 16:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na Bernolákovej ulici bude po dokončení kanalizácie nový asfaltový koberec”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.