reklama

Cestu z Kalvárie na Štrky odrezala výstavba obchvatu, do lokality sa autá dostanú len z Trstínskej

Cesta od Kalvárie smerom na Štrky v úseku od maliarskeho centra doslúžila. Od pondelka je komunikácia uzavretá.

Obchádzková trasa do areálu streleckého centra na Štrkoch, do záhrad a areálu spoločnosti Alas vedie po trase od Trstínskej a Chovateľskej ulice.

Pôvodnú trasu z Cukrovej ulice a Kalvárie odrezala výstavba III. etapy severného obchvatu. Projekt obchvatu nepočítal ani s pripojením na strelnicu, tento problém zostal na pleciach mesta.

Pohľad z obchvatu v smere na Kalváriu

„Pred časom nás kontaktovali zástupcovia Slovenského streleckého zväzu so žiadosťou o pomoc pri riešení tejto situácie. Rozhodli sme sa, že mesto vyčlení z vlastných zdrojov sumu 95-tisíc eur na výstavbu novej prístupovej komunikácie do Národného streleckého centra,” informoval ešte na jar viceprimátor Bystrík Stanko.

Komunikácia na strelnicu v dĺžke 140 metrov bude napojená od nového mosta ponad Trnávku s prístupom od Chovateľskej ulice. V prvej fáze bude fungovať provizórna panelová cesta.

Ulož ako PDF
Napísal 20. októbra 2011 19:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

4 komentáre pre “Cestu z Kalvárie na Štrky odrezala výstavba obchvatu, do lokality sa autá dostanú len z Trstínskej”

 1. 1
  ttss says:

  sú to skrátka profíci :D

 2. 2
  ... says:

  Ze obchvat…chodte sa pozriet na obchvaty Nitry ! A ake cesty su v nitre !!! My sme o 50 rokov pozadu. Tragedia

  • 2.1
   ttss says:

   neviem prečo, ale Trnava je v mnohom pozadu. mám pochodené celé slovensko niekoľkonásobne a nechápem, prečo to inde ide a u nás nie.

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.